Foto: Pexels

“Ak, kāds raibs un aizraujošs mēnesis ir gaidāms! Jūtīgākie jau izjūt pilnmēness tuvošanos. Kādam uzjundīs pārdomas par esošajām partnerattiecībām, citam, īsi pirms paša pilnmēness, tramīgāks prāts būs par finansēm, izdevumiem un izdoto un patērēto enerģiju kopumā,” tā astroloģisko prognozi jūnijam iezīmē astroloģe Inita Dilāne.

“Joprojām aktuālas būs pārdomas pat to, cik un kur aiztek tava enerģija. Un nav svarīgi, kādā formā – vai nauda maksājumu veidā vai ieguldītajā laikā un veltītajā uzmanībā kādam (cepot kūkas, gludinot kreklus, vienkārši pavadot laiku bezjēgā). Prātīgākie šomēnes saudzēs savu enerģiju. Jaudīgāka kļūs seksuālā enerģija, kas uzjundīs kaisles pilnus mirkļus un dramatiskākas situācijas savstarpējās attiecībās, dažas dienas pirms pilnmēness, kas iestāsies 4. jūnijā. Taču  padomā labi, vai izdotā enerģijā ir līdzsvarā ar to, ko saņem atpakaļ, un pats galvenais – no kā tu to saņem (ja saņem),” norāda astroloģe.

Pēc viņas teiktā, pilnmēness laiks pārklājas  Venēras zodiaka zīmes maiņu. “Emocijas un greizsirdība mīsies ar skaidrības ieviešanu arī tur, kur tāpat skaidrības nav un  visticamāk arī nebūs.  Un to tieši tāpēc nevajadzētu skaidroties, jo var aiziet tik dziļi, ka aizvainojums turēsies diezgan ilgi. Šim laikam ir raksturīga sakāpinātu emociju bumba ar tendenci izprovocēt uz rīcību.”

“Šis pilnmēness būs jaudīgs darbiem, darīšanām,  tiem, kuri ir ceļojumos, tiem, kuri mācās, un tiem, kuri māca un kuri grasās kārtot eksāmenus. Būs sajūta, ka jaudas būs tik daudz, ka varēs kalnus gāzt. Arī planēta, kas atbild par rīcību un darbību, mudinās virzīties pretī sasniegumiem un pārliecinoši paust savu nostāju, sajūta, ka notiek vislabākais, ka viss izdosies. Tiem, kuri darbojas radošajās jomās,  jūnijs būs spožuma un slavas laiks. Kādam tā būs izrādīšanās un uzmanības piesaistīšana, citam zvaigžņu stundas piedzīvojums, kas ļaus iegūt atpazīstamību arī plašākā mērogā. Intelektuālā darba veicējiem pilna galva būs ar jaunām idejām un galvenais ir šo ideju steigt pēc iespējas realizēt, jo, ja palaidīsi to garām, nebrīnies, ka kāds cits to būs realizējis, kamēr tu čammāsies.”

Ļoti iezīmējas laika posms no 11. līdz 17. jūnijam. Brīnišķīgs laiks mācībām kursos, jo apgūt jaunu informāciju un pilnveidot savas zināšanas izdosies pavisam viegli. Tirdzniecība arī ies no rokas tiem, kuri piedāvās kaut ko ekskluzīvu, īpašu un unikālu. Modē būs greznība, delikateses, dizaineru darinājumi. Ļaudis neskoposies attiecībā uz sevi un atļausies sevi palutināt un tērēt par ekskluzivitāti daudz vairāk resursus nekā parasti. Arī ballītes, dzimšanas dienas un mazāk svarīgas notikšanas gribēsies svinēt un atzīmēt ar vērienu. Augstā cieņā būs dzīvā mūzika, izvēloties pašus labākos māksliniekus un svinību vadītājus, izklaidētājus, ēdinātājus, modes māksliniekus un dizainerus. Radošajā jomā strādājošiem – darba būs pilnas rokas, pilnīgi noteikti. Dažs pat atskārtīs to, ka nekad dzīvē nav bijis tik daudz piedāvājumu! Veiksminieki būs tie, kuri ballītes svinēs jūnijā un jūlijā. Jo augustā nervu šūniņas, īpaši dāmām, tiks pakutinātas ne vienu vien reizi, brīdina astroloģe.

Praktisko darbu veicējiem, valsts iestādēs strādājošiem, būvniecības, ceļu, celtniecības nozarē darbi var virzīties lēnāk vai pat iepauzēties dažādu iemeslu dēļ jau sākot ar 12. jūniju. Nav vēlams iegādāties būvmateriālus.

Lasiet arī: VIDEO | Līgatnes dabas takās pasaulē nākuši trīs alnēni

“21. jūnijā 17:58 mēs sagaidīsim Vasaras saulstāvjus. Kādas būs šīs saulstāvju dienas? Sajūtu caurvītas. Garīgāki un sajūtu ļaudis ļausies spēkus smelt dabā un pēc iespējas vairāk piedzīvot ārā, pastaigājoties pļavās, mežos, baudot smaržu un skaņu piesātināto burvību. Vērtīgākais brīdis būs atrast laiku sev, pabūt ar sevi un saskaņā ar dabu, vienkārši – pabūt mierā. Savukārt cits, tieši pretēji, posīsies šiem svētkiem kā vēl nekad. Līgo dienā galdā tiks celtas īpaši ekoloģiskas un ekskluzīvas delikateses. Tērpi, rotas un vainagi – kuplākie un greznākie kroņi būs cieņā. Taču ņem vērā, ka vakara gaitā neiztikt bez kritikas un kašķiem par sīkumiem. Jo kāds jau pamanīsies tik un tā uzkāpt uz tās sūrstošās varžacs, lai arī cik ļoti tu būtu centies rūpēties par vakara burvību. Saglabā mieru un harmoniju sevī!” iesaka Inita Dilāne.

 

youtube icon
Abonēt youtube