Foto: Pexels

Augusts būs dramatisma pilns romantiskajās attiecībās –dažus attiecību pavedienus varēs skatīties kā daudzsēriju meksikāņu seriālu! Būs interesanti, īpaši tajās attiecībās, kurās jau kādu laiku tika kaut kas noslēpts, notušēts, samelots, prognozē astroloģe Inita Dilāne.

“Attiecību līkloči, ceļi un neceļi var nākt gaismā visnepiemērotākajā brīdī. Tiks akcentētas senas situācijas, kuras jau ir notikušas, bet dažiem kaut kā tā vien gribēsies tās padarīt par svaigi aktuālām. Uzpūsti ziloņi no mušām un pārspīlētas situācijas virmos gaisā – ballītēs, svinībās, klases salidojumos. Būs gan pārtrauktas attiecības īsi pirms kāda svarīga notikuma, gan atjaunotas iepriekšējās attiecības. Uzradīsies bijušie mīļotie un mīļotās, kas piešķils dzirksti ikdienā ar īpašiem uzmanības apliecinājumiem un provokācijām. Tie, kuri ir bijuši pašķīrušies, var atjaunot attiecības citā, daudz kvalitatīvākā līmenī,” stāsta astroloģe.

“Pārsteidzoši bildinājumi skatītāju un aplausu priekšā, sabiedriskās un publiskās telpās būs jūtami. Ienesīgs laiks juvelierizstrādājumu, ziedu, kāzu saloniem, fotogrāfiem un svinību vietām. Pieaugs vēlme pēc greznības, zeltainiem aksesuāriem un pompozitātes. Būs jūtama tendence izskatīties krāšņāk, iespaidīgāk, tāpēc arī zīmolu un ekskluzīviem dizaineru aksesuāriem, tērpiem un kāzu kleitām šomēnes tiks dota priekšroka. Kosmētiskās procedūras, ar mērķi padarīt sevi skaistāku, efektīgāku caurvīs ne vienu prātu un naudas maku,” norāda astroloģijas eksperte.

“Taču ir jāņem vērā būtiska nianse – vēlams izvairīties no skaistuma injekciju, tetovējumu, permanentā grima un plastiskajām operācijām visu augusta mēnesi. Šajā laikā veiktās procedūras radīs pārspīlētāku, uzkrītošu, taču neveiksmīgu efektu. Veiktās darbības nesniegs vēlamo rezultātu un ieguldītā nauda būs izmesta vējā, pirmkārt, radot liekas emocijas, jo rezultāts nebūs tāds, kā cerēts, vai tā vispār nebūs, otrkārt tiks izvirzītas skandalozas pretenzijas attiecībā uz meistaru (kosmetologu, tetovētāju, plastikas ķirurgu, fotogrāfu).

Taču, svarīga nianse – ja kaut kad iepriekš jau tika veiktas kādas no procedūrām, un došanās uz tām būs ar mērķi – atjaunot, atsvaidzināt, pielabot, – tad šis laiks tām būs ļoti labi piemērots,” skaidro Inita Dilāne.

Pēc viņas teiktā, augustā nav vēlams veikt pirkumus, kas saistās ar skaisto, piemēram, tērpus, rotas, interjera elementus, kosmētiku. Visticamāk, ka nauda tiks izmesta vējā. Savukārt jau mēneša beigās, līdz ar 23. augustu, sāksies Mekura retrogrāds. Šī planēta atbild par tirdzniecību, komunikāciju, dokumentiem un braucieniem. Laikā no 23. augusta līdz 15. septembrim nav vēlams iegādāties ceļojumu biļetes, sadzīves tehniku un komunikācijas iekārtas. Taču ļoti labs laiks, lai atsāktu mācības, pilnveidotu esošās zināšanas un atgrieztos tur, kur esi jau bijis, tikai citā enerģijā, citā jaudā un kvalitātē.

Lasiet arī: FOTO | Ķemeru parkā krāšņi zied skarainās hortenzijas

Ieteicams vismaz divas reizes pārliecināties, vai atslēgas ir paņemtas, vai dārgās brilles nav nozaudētas, vai telefons un naudas maks ir drošībā un pase izvēlētajam ceļojumam derīga, un vai vispār tā ir paņemta līdzi. Sīka nianse var pabojāt plānus, iesaka astroloģe.

youtube icon
Abonēt youtube