Foto: Ērika Gavare/Rīta kafija

Septembra pirmās dienas ir aizritējušas ar mierīgiem laika apstākļiem – bija sauss un lielākoties saulains laiks. Lai arī naktis kļuva dzestrākas, Latvijā vēl aizvien turpinās meteoroloģiskā vasara un tuvākajās dienās gaisa temperatūra paaugstināsies, brīvdienās sasniedzot pat +25 grādus pēc Celsija.

Darba nedēļas beigās, piektdien, debesīs būs neliels mākoņu daudzums. Diennakts paies bez nokrišņiem. Dienā gaiss iesils līdz +18…+22 grādiem, informē Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Brīvdienās, anticiklona ietekmē, saglabāsies līdzīgi laika apstākļi – lai arī debesis palaikam aizklās mākoņi, lietus nav gaidāms.

Naktī uz sestdienu, pūšot lēnam vējam, atsevišķos rajonos sabiezēs migla, kas dažviet būs novērojama vēl rīta stundās. Naktis kļūs nedaudz siltākas, minimālā gaisa temperatūra būs +10…+16 grādu robežās, savukārt dienu laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +20…+25 grādu atzīmei.

Nākamās nedēļas pirmajā pusē laika apstākļi būtiskas izmaiņas nenesīs,  turpināsies mierīgs un sauss laiks, tomēr šī brīža prognozes liecina, ka no nedēļas vidus atmosfēras spiediens pazemināsies, mākoņu debesīs būs vairāk, brīžiem līs un pūtīs brāzmaināks vējš. Arī gaisa temperatūra nākamās nedēļas otrajā pusē būs par dažiem grādiem zemāka.

Lasiet arī: «PSRS 2.0, tikai citā iepakojumā» – astroloģe prognozē jaunu pasaules kārtību līdz 2030. gadam

youtube icon
Abonēt youtube