Foto: Pexels

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 8. līdz 14. septembrim sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Pienākumu apjoms būs daudz lielāks. Mazas nianses var sarežģīt tavu darba procesu. Strādājot klientu apkalpošanas jomā, esi gatavs klientu neapmierinātībai. Naudiņas ieguldīšana jaunā transporta līdzeklī var radīt vilšanos. Patīkams pavērsiens esošajās attiecībās liks pieņemt nozīmīgu lēmumu.

Vērsis

Spraigas diskusijas ar sava projekta biedriem var pārvesties skarbākā vārdu apmaiņā. Tava iniciatīva būs rādītājs tam, kā virzīsies lietas. Mīļotā cilvēka vēlmes un varbūt pat kaprīzes var manāmi patukšot tava konta saturu. Neskopojies! Jo vairāk dalīsies, jo vairāk tev būs.

Dvīņi

Jauni izaicinājumi profesionālajā darbībā sniegs iespēju tev sasniegt labākus kvalitātes rādītājus karjerā. Pats būsi pārsteigts par patīkamo rezultātu.  Iedvesmojošas būs atsauksmes no taviem klientiem. Lielāki izdevumi var rasties tiem, kuri plāno šonedēļ doties ceļojumā..

Vēzis

Kāds no taviem nedaudz apslēptajiem talantiem var kļūt arī par vienu no tavām profesijām. Veiksies darījumos, kas saistīti ar kādas vairs tev nevajadzīgas mantas pārdošanu. Palaid prom iekšējo aizvainojumu un pārmetumu monologu, kas plosās tavā prātā attiecībā uz kādu cilvēku.

Lauva

Priecīgas ziņas tiks saņemtas no gaidāmās darbošanās kāda projekta ietvaros. Skaists laiks tavā profesionālajā darbībā ļaus pateicībā novērtēt to, ka viss ir tieši tā, kā tu reiz esi vēlējies! Ieplānoto pirkumu kvalitātes un lietderības izvērtēšana var padarīt garāku un neizlēmības pilnu iepirkšanās procesu.

Jaunava

Savu ideju īstenošana, kas saistīta ar jauna biznesa realizēšanu, radīs stresa pilnas situācijas. Pievērs uzmanību niansēm dokumentos. Piedzīvojot vairāk laika kopā ar mīļoto cilvēku, dodoties ekskursijās un piedzīvojumos, kļūsiet vēl ciešāki. Nešaubies par savu izvēli!

Svari

Darbošanās pie jaunā projekta radīs diezgan lielu prāta spriedzi, taču tiksi ar visu galā. Šī gūtā pieredze sniegs iespējas izpaust savas prasmes visaugstākajā līmenī. Saskanīgākas kļūs attiecības ar darba kolēģiem. Par naudu neraizējies, jo pavisam drīz tev gaidāms kāds piedāvājums.

Skorpions

Izvērtējot nianses, kas attiecas uz tavu darba komandu, nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu par tavā pakļautībā esošajiem darbiniekiem. Ieviešot korekcijas savā uzņēmējdarbībā, tu būsi ieguvējs. Iepriecini mīļoto cilvēku ar kādu vērtīgu dāvanu  – pārsteigumu!

Strēlnieks

Paturot noslēpumā to, ko grasies paveikt tuvākajā laikā, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem komentāriem no līdzcilvēku puses. Saņemtais piedāvājums, kas saistīts ar darbošanos ārzemju kompānijā, ir drošs.  Lielākas naudas summas var tikt tērētas saistībā ar svētkiem un saviesīgiem pasākumiem.

Mežāzis

Savas uzņēmējdarbības attīstīšana radīs daudz azarta un prieka.  Nebaidies iesaistīties lielākos projektos, jo tie ļaus piepildīt tavus sapņus, kas saistās ar tavu amatu un tavu sociālo statusu. Nāksies izrunāt visas līdzšinējās neskaidrības, kas radušās atšķirīgās vērtību sistēmas dēļ.

Ūdensvīrs

Tava izvēle atteikties no pienākumiem, kas nerada prieku, būs pareiza un nāks par labu tavai pašsajūtai. Saņemsies drosmi uzsākt uzņēmējdarbību jaunā nozarē. Patīkami atalgots tavs darbs ļaus ieguldīt naudu savas personības pilnveidošanā. Tas nesīs naudu nākotnē.

Zivis

Būsi uzmanības centrā kā izcils meistars savā darbības jomā. Komplimenti un labās atsauksmes būs jaudīgs virzītājspēks ceļā uz panākumiem. Atceries, ka konkurenti padara tevi tikai spēcīgāku. Labi atalgots tavs profesionālais veikums dos iespēju atļauties daudz ko vairāk.

Lasiet arī: «PSRS 2.0, tikai citā iepakojumā» – astroloģe prognozē jaunu pasaules kārtību līdz 2030. gadam

youtube icon
Abonēt youtube