Hosams Abu Meri. Foto: Arno Mikkor (EU2017EE)/Flickr

“Kam sievas un vīri domāti? Lai atbalstītu viens otru. Tāpēc būšu liels atbalsts vīram,” tā savu atkāpšanos no “Rīta panorāmas” vadītājas amata “Latvijas Televīzijā”, dzīvesbiedram Hosamam Abu Meri kļūstot par veselības ministru, komentē Linda Abu Meri.

“Sākumā bija sajūta, it kā mazliet šķiros no ģimenes. Bet no otras puses, esmu priecīga, ka vīrs ir drosmīgs un uzņemas tik traku darbu,” žurnālam “Privātā Dzīve” saka Linda Abu Meri, piebilstot, ka kādu laiku nedarīs neko, atpūtīsies, izgulēsies un tad sāks domāt, ko darīt tālāk.

““Latvijas Televīzija” ir ar augstām prasībām. Prasa politiķiem, uzņēmējiem ievērot ētikas standartus, un arī pašiem nākas tos ievērot. Tas bija “Latvijas Televīzijas” valdes un mans kopējs lēmums, ka pārtraucam sadarbibu. Nebija viegli ne man, ne valdei, jo televīzijā tomēr biju augsti novērtēts cilvēks un par to prieks,” izdevumam stāsta Linda Abu Meri.

Tikmēr Hosams Abu Meri, vaicāts, kā jūtas ministra amatā, izdevumam norāda: “Tas savā ziņā ir uzticības kredīts. Esmu par to gandarīts. Vienlaikus ir arī uztraukums, jo atbildība ir milzīga un ļoti smaga. Man jābūt pacietīgam.”

Turklāt viņš arī cer turpināt ārsta praksi. “Protams, ne pilnā mērā. Kaut kā pielāgošos. Varbūt agrāk celšos, varbūt brīvdienas ziedošu, bet daži slimnieki būs jāpieņem. Kvalifikācija jāuztur. Nekas nav mūžīgs, pat Hosams ministrs,” tā izdevumam norāda politiķis.

Kā zināms, žurnāliste, raidījumu vadītāja Linda Abu Meri pārtraukusi darba gaitas Latvijas Televīzijā. “Rīta Panorāmu” – rīta ziņu televīzijas raidījumu, kam 2.septembrī apritēja 10 gadu jubileja -, viņa vadīja deviņus gadus.

Latvijas Televīzija novērtē Lindas Abu Meri profesionalitāti un ieguldījumu “Rīta Panorāmas” izaugsmē. “Kopā ar pārējo LTV Ziņu dienesta komandu viņai izdevies panākt, ka raidījums ir mediju tirgus līderis – “Rīta Panorāma” veido dienaskārtību, tajā izskanējušās ziņas un intervijas citē un izplata citos mediju kanālos un platformās,” informē LTV.

“Šajos gados “Rīta Panorāmas” komanda kopā ar Lindu ir izveidojusi skatītāju iecienītāko rīta ziņu programmu. Viņa ir bijusi klāt gan notikumos, ar kuriem lepojas visa Latvija, gan brīžos, kad visiem ir sāpīgi. Tas ir prasījis daudz spēka, taču devis arī daudz enerģijas skatītāju atzinības dēļ,” komentē LTV Ziņu dienesta direktore Iveta Elksne.

Žurnāliste, raidījumu vadītāja Linda Abu Meri teic: “Kad pirms gandrīz desmit gadiem sāku darbu Latvijas Televīzijā, tas bija lēciens nezināmajā – man nebija ne jausmas, kā tas būs un ko sagaidīt, bet bija ļoti liela vēlme visu izdarīt pēc iespējas labāk. “Rīta Panorāma” bija vēl pavisam jauns raidījums, un esmu priecīga un pateicīga, ka, vienlaikus pašai mācoties, man ir bijusi iespēja piedalīties tās veidošanā un izaugsmē, pamazām kļūstot par visvairāk skatīto rīta pārraidi televīzijas ēterā.”

Lasiet arī: Ko stāsta zvaigznes: ideālo vīramāšu un sievasmāšu TOP atbilstoši zodiakam

“Pēdējie gandrīz desmit gadi man nesuši kolosālu profesionālu izaugsmi, jo Latvijas Televīzijā kvalitātes latiņa ir ļoti augsta – šeit nekad nepietiek ar “būs labi”, šeit der tikai “vislabāk!”. Paldies skatītājiem, kas to novērtē ar savu uzticību un mīlestību!” uzsver žurnāliste.

youtube icon
Abonēt youtube