Foto: UNDP Ukraine/Flickr

“Kā es rēcu par šitiem dauņiem debilajiem, kuri nav izbraukuši. Kara zonā atrasties Ukrainā un čīkstēt – tas ir ļoti labi, paldies krieviem jāsaka, ka viņi šitos neaptēstos pamuļķus ukraiņus bombardē,” sociālajā vietnē “TikTok” publicēts ieraksts, kurā šādus vārdus teic “Jaunlatvijas” dibinātājs Ernests Rieksts.

“Jo es saku – stulbas nācijas pasaulē nav vajadzīgas. Tas pats būs Latvijā un ir jāsaka paldies krieviem, ka viņi attīrīs Latviju no tupiem cilvēkiem. Man, protams, žēl bērnu, bet, ja šitie tupie dauņi sēž mājās tajā brīdī, kad tu saproti  – kara zonā katru māju var noslaucīt… Un viņi sēž savos dzīvokļos un tur cer. Cerība ir muļķa mierinājums,” saka Rieksts.

“Tūlīt karš sāksies un tur būs tieši tas pats, un es, goda vārds, ņirgšu par invalīdiem, kas būs pēc kara ar norautām kājām un rokām, bomžos. Aizbraukšu kādreiz uz Latviju, būs varbūt Ŗail Baltica” uztaisīts, lai gan es nezinu, vai Krievija gribēs savā teritorijā taisīt “Rail Baltica”, bet fakts kā tāds – es tiem, kas ar savām nabaga turzām tur sēdēs, iespļaušu tajā nabaga turzā, jo viņi paši ir vainīgi. Jūs paši esat vainīgi! Lohi, neaptēstie!” izteicies Rieksts.

Sociālā tīkla lietotāji komentē, ka Rieksta teikto nav iespējams klausīties, ierosina viņam atņemt Latvijas pilsonību, kā arī brīnās, kur skatās drošības dienesti. Tāpat viņam iesaka braukt uz Ukrainu pie krieviem palīgā, kur viņu ātri vien nolikšot pie vietas. Tāpat tiek pausti viedokļi, ka vienīgais invalīds ir pats Rieksts, kurš turklāt arī līdzinās Krievijas trollim. Vairāki lietotāji pauž uzskatu, ka ar minēto tekstu Rieksts sev ir parakstījis spriedumu un turpmāk no savas Jaunlatvijas nevarēs izbraukt ne par centimetru. Tāpat tiek pausti uzskati, ka agri vai vēlu ukraiņi viņu atradīs par minētajiem tekstiem, kā arī noteikti kāds viņam “galvā iedos”, ja viņš parādīsies Latvijā.
Lasiet arī: Pašai negaidot, Kubasova «ieķērusies» vienā no šova vecpuišiem

Kā zināns, Ernests Rieksts ir skandalozs Latvijas uzņēmējs, kurš ir iecerējis ar ziedojumu un investīciju atbalstu uz Vatu Vara salas (Fidži) izveidot jaunu valsti.

Saistītās tēmas: Ernests RiekstsJaunlatvijakarš Ukrainā

youtube icon
Abonēt youtube