Margarita Simonjana. Foto: tanya Tomilova/Flickr

Krievu propagandiste Margarita Simonjana nebeidz pārsteigt ar saviem apgalvojumiem un ierosinājumiem – pēdējā no tiem viņa aicina izraisīt kodolsprādzienu Sibīrijā.

“Jūs karojat ar mums, bet mēs esam spiesti karot ar jums.Un tam nemaz nevajag, kā Žirinovskis, mūžīgo mieru viņam, rosināja – uzspridzināt Vašingtonu,” vēršoties pie Rietumiem teic propagandiste.

“Vašingtonu spridzināt nevajadzēs, man te viens gudrs cilvēks inženieris, radioelektroniķis pastāstīja tādu lietu, ko es nezināju, jo neesmu militārā eksperte, taču par ko zinājuši jau padomju laikos – ja mūsu teritorijā, piemēram, Sibīrijā, izraisīs kodolsprādzienu, uz Zemes nekas šausmīgs nenotiks un “kodolziema”, no kuras visi baidās, neiestāsies, arī šausmīgas radiācijas nebūs, kas nogalinās visu apkārt, bet tie, kurus nenogalinās, desmit gadu laikā nomirs no onkoloģiskām saslimšanām. Tā visa nebūs. Taču “no ierindas izies” visa radioelektronika, satelīti, kameras, telefoni. Mēs atgriezīsimies 1993.gadā. Es jums teikšu – brīnišķīgi taču dzīvojām!” tā Simonjana.

Šī nav pirmā reize, kad propagandiste bārstās ar savām absurdajām idejām.

Iepriekš propagandiste Margarita Simonjana nākusi klajā ar ideju, ka Krievija varētu “nopirkt Ukrainu” par Eiropā iesaldētajiem Krievijas aktīviem. “Lūk, mana ideja: ir arestēti mūsu 300 miljardi dolāru. Viņi [Rietumi] nevar mums tos atdot. Es piedāvāju izeju – viņi izmaksā šo naudu kā izpirkumu  par tām zemēm, kas vēlas būt ar mums. Tas ir principiāli – mums vajadzīgi tie, kuri vēlas būt ar mums. Mums nav vajadzīgi svešie. Ļviva mums nav vajadzīga, priekš kam mums cilvēki, kuri mūs ienīst. Bet cilvēki, kuri vēlas būt ar mums savā zemē – šo naudu Ukrainai nosūtīs it kā par viņiem. Lai viņiem [Ukrainai] nav aizvainojuma, viņi to var nosaukt par reparācijām, par ko viņi jau raksta, bet mēs to sauksim vienkārši par pirkumu,” savu ideju klāstījusi Simonjana.

Lasiet arī: VIDEO | Ārzemju pielūdzējs piedāvā Magonei iemūžināt viņu gultas priekus kameru priekšā

youtube icon
Abonēt youtube