Foto: Facebook @Dzelzs Vilks

Grupa “Dzelzs vilks” izdevusi apvienības jaunākā studijas albuma “Jauni” tituldziesmas video – mīlas stāstu tumšas komēdijas žanrā.

“Prieks, ka caur mūsu jaunākā albuma tituldziesmas “Jauni” videoklipa apokaliptisko fantāziju mēs atgriežamies pie “Dzelzs vilka” sākotnējā, mazliet tumsnējā gara. Ar to saucam pasaulei – mīla stiprāka par nāvi, un visi, kas mīl – mūžam jauni!” par video saka “Dzelzs vilks” līderis Juris Kaukulis. Viņš piebilst: “”Jauni” ir dziesma, kurā sakopota Dzelzs vilka jaunākā albuma esence. Videoklipa mākslinieki to papildinājuši ar negaidītu, bet grupas garam atbilstošu smaida devu.”

Dziesma “Jauni” ir Dzelzs vilks” pagājušā gada nogalē klajā nākušā albuma “Jauni” tituldziesma, Tās mūzikas un vārdu autors ir Juris Kaukulis, studijas ieraksta producents – Gatis Zaķis. Albums “Jauni” septembrī izdots arī vinila plates formātā.

Videoklipa “Jauni” režisors ir Reinis Ūbelis, operators – Ritvars Bluka, grima māksliniece – Iluta Reinberga, stils – Ilze Kaša, producente – Nikola Dita Namniece. Lomās iejutušies aktieri Matīss Ozols un Kitija Geidāne, Stefans Muižnieks, Valērijs Vikanovs, Inese Pūra, kā arī “Dzelzs vilks”: Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Mārcis Judzis un Kārlis Alviķis.

Grupa “Dzelzs vilks” šobrīd devusies tās 30 gadu jubilejas turnejā, kas Latvijas pilsētu lielākajās koncertzālēs un kultūras centros turpināsies līdz 30.novembrim. Īpašā koncertprogrammā izskan gan grupas jaunākās albuma “Jauni” dziesmas, gan “Dzelzs vilka” desmitgadu lielākie hiti.

Lasiet arī: Tracis Saeimā – Reirs kolēģi nosauc par krievu maitu

“Dzelzs vilks. Jauni 30” tūres koncerti novembrī: 10.novembrī plkst.19.00 Rīgā, VEF Kultūras pilī; 22.novembrī plkst.19.00 Ventspilī, Teātra namā “Jūras vārti”; 24.novembrī plkst.19.00 Krustpils Kultūras namā; 25.novembrī plkst.19.00 Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars”; 30.novembrī plkst.19.00 Ogres kultūras centrā.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Dzelzs vilksjauni

youtube icon
Abonēt youtube