Normunds Rutulis, Patrisha un Gustavo.  Foto: Elvijs Pārpucis

“Raimonda Paula apstiprinājums darba izmantošanai bija saņemts,” žurnālam “Kas Jauns” atklāj reperis Gustavo, kuram tiek pārmests, ka viņš nozadzis Maestro 1969. gada skaņdarbu savas dziesmas “Nepārmet man 3000” radīšanai.

“Tāpat kā iepriekš, gatavojot skaņdarbu “Lielajam koncertam”, tika veikta priekšlaicīga atļaujas saskaņošanas procedūra ar Raimonda Paula oficiālajiem pārstāvjiem. Tā kā tas ir ierasts process un arī iepriekš galā tika saņemtas pozitīvas atbildes, cerēju, ka arī šoreiz viss notiks ātri un gludi. Šī bija tā reize, kad līdz autoram jaunais ieraksts nonāca ne tik ātri, kā gribējās. Skaņdarbs “Nepārmet man 3000” no Raimonda Paula puses ir oficiāli identificēts kā jauns darbs, kurā tiek izmantoti Maestro oriģināldziesmas citāti,” izdevumam stāsta Gustavo.

“Jaunā dziesma “Nepārmet man 3000” ir izskanējusi. Uzmanība tai ir pievērsta, un tas ir labi. Kādam patīk vairāk, kādam mazāk – tā arī tam bija jābūt. Dziesmai ir jāraisa izjūtas, un šoreiz tas ir noticis. Pārējais ir gaumes jautājums,” uzsver reperis.

Pēc viņa sacītā, ir darīts viss, lai godinātu autoru un dziesmas oriģinālu, papildinot to ar jaunradi. “Ja kādam jaunrades daļa šķiet nesaprotama, tā var būt. Mūzikā tā ir ierasta parādība,” izsakās Gustavo par dziesmai veltītajiem komentāriem.

Kā vēstīts, producenta un izpildītāja Gustavo jaunā dziesma un mūzikas video “Nepārmet man 3000” ar Patrishas un Normunda Rutuļa piedalīšanos sadusmojusi mūziķi Ainaru Mielavu, kurš Rutuli un Patrishu nodēvējis par tērētām marionetēm, bet Gustavo – par bīstamu narcisu. “Šis jau ir reāls radošās mazspējas p..djec! Gustavs Butelis ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrīcija Cuprijanoviča (Patriša) tērētas marionetes. Jums visiem pat kājas noskalot Raimondam būtu jāaizliedz ar likumu!” vietnē X (Iepriekš “Twitter” savas domas paudis Mielavs.

Savu viedokli paudusi arī Maestro mazmeita Annamarija Paula, kura vietnē “Facebook” norādījusi, ka mēģinājusi noturēties un neko nerakstīt, bet vairs nevar klusēt. Viņa Gustavo pārmet uzdrīkstēšanos zagt dziesmu no vistalantīgākā cilvēka Latvijā, kurš savā dzīvē ir sasniedzis tik daudz, cik Gutavo nevar pat iedomāties. Viņa aicina Gustavo nokāpt no paštaisītā troņa un parādīt cieņu cilvēkam, kurš ir to pelnījis, kā arī neaiztikt Raimonda Paula klasiku bez atļaujas.

Tāpat ziņots, ka šī gada 1.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies jau par tradīciju kļuvušais “3. Lielais koncerts”, kad uz vienas skatuves kāps Latvijas populārās mūzikas zvaigznes kopā ar klasiskās mūzikas profesionāļiem, kas kopā radīs nebijušu skanējumu un grandiozu sadziedāšanās pasākumu, informē pasākuma rīkotāji.

Koncertā piedalīsies: Shipsea, “Pērkons”, “Liepājas brāļi”; “Bermudu divstūris”, Olga Rajecka, “Dzelzs vilks”, “Dagamba”, Wiesulis, “Bet bet”, Ieva Akuratere, Ansis, Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Normunds Rutulis, Patrisha, Ozols,  Gustavo, Aija Andrejeva, “Sudden Lights”, Lauris Reiniks, PND, Vestards Šimkus u. c. kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga”, kori “Maska” un Latvijas Radio bigbendu, un citi Latvijā iemīļoti mākslinieki.

Lasiet arī: «Uzvāriet roltonus, Rinkēviča kungs!» – soctīklu lietotāji sajūsmā, ka prezidents nakšņo kojās

youtube icon
Abonēt youtube