Diona Liepiņa un Normunds Baranovskis. Publicitātes foto

Ja gatavo, tad no sirds! Tā ir dziedātājas, dziesmu autores un satura veidotājas Dionas Liepiņas devīze virtuvē, kur viņa gan nerosās pārāk bieži, toties, ja dara, tad ar pilnu jaudu. Šoreiz Diona ciemojas pie Rimi Gardēža, šefpavāra Normunda Baranovska, lai celtu galdā pastu ar gaļas bumbiņām.

Diona ēst gatavošanas misiju mājās dala ar draugu, un kopumā uz gatavošanu abi pārāk neiespringst, tomēr vismaz reizi nedēļā viņa ķeras pie pavārmākslas. Tad top plānās pankūkas, makaroni ar vistas fileju vai kādu mērci, kartupeļi vai griķi ar maltās gaļas mērci un vienmēr kādi svaigie salāti.

“Ja pieķeros gatavošanai, tad no sirds!” saka Diona. “Parasti balstos uz savām vēlmēm, kuras savukārt balstās uz manām emocijām. Protams, iečekoju to, kādi produkti ir mājās, bet viss notiek caur sajūtu, ko gribētos un ko negribētos.”

Atšķirībā no daudziem citiem, kuri no iepirkšanās katru dienu labprāt pārslēgtos uz rūpīgāku pirkumu plānošanu ilgākam laikam, Dionas ceļš ved pretējā virzienā: ja agrāk viņa plānoja un iegādājās produktus visai nedēļai, tad tagad uzticas ikdienas vēlmēm un sajūtām. Turklāt dziedātāja atzīst: bieži vien ir tā, ka tikai pirmajā brīdī šķiet – mājās nekā nav, patiesībā ir gandrīz viss vajadzīgais un jāpiepērk tikai kāds noteikts produkts. “Bet, kā jau mēs zinām, ejot uz veikalu pēc piena, pārnāksim mājās ne tikai ar pienu,” smej Diona.

Makaroni, karbonādes, dažādi saldie ēdieni, kas dziedātājai vienmēr vajadzīgi maltītes noslēgumam, un debesmanna ar pienu pāri visam – savām iecienītajām izvēlēm Diona paliek uzticīga arī tad, kad ciemos pošas viņas draudzenes. Top garda un lēti pagatavojama pasta ar gaļas bumbiņām!

Pasta ar gaļas bumbiņām

3 personām

Gatavošanas laiks: 40 minūtes

Izmaksas kopā: 6,05 eiro

Cena par porciju: 2,01 eiro

Nepieciešams:

400 g spageti Rimi Smart;

300 g liellopa maltās gaļas Rimi;

250 g mini plūmju tomātu Rimi;

480 g tomātu mērces Rimi Smart;

40 g siera Formaggio Rimi;

10 g pētersīļu;

eļļa, sāls, pipari un garšaugu maisījums pēc garšas.

Pagatavošana:

Garšaugu maisījumu ieber piestā un sasmalcini. Liellopa gaļai pievieno sāli, ēdamkaroti siera, garšaugu maisījumu, piparus un samīci viendabīgā masā. Izveido nelielas bumbiņas un izcep aerogrilā vai cepeškrāsnī.

Plūmju tomātus noskalo un nosusini. Pannā ielej eļļu, sakarsē un tajā ieber tomātus. Apcep apmaisot. Sakapā pētersīļus, pievieno pannā tomātiem. Samaisi. Visbeidzot pievieno pannā arī tomātu mērci, samaisi un uzliec vāku, lai pasautējas.

Kad gaļas bumbiņas izcepušās, saber tās tomātu mērcē uz pannas un atstāj uz mazas uguns pasautēties, uzliekot pannai vāku.

Katlā uzvāri ūdeni, pieber sāli un verdošā ūdenī ieber spageti. Izvāri, nokās un pievieno tomātu mērcei un gaļas bumbiņām uz pannas. Lēnām iecilā makaronus mērcē.

Servē lēzenā bļodā, pārkaisot ar ēdamkaroti rīvēta siera.

Lasiet arī: Atkal Jānis! Agrita Bindre saņēmusi bildinājumu

Lasiet arī:  No sešiem rītā līdz diviem dienā – Grevcova sākusi veikt sabiedriskos darbus

youtube icon
Abonēt youtube