Foto: Pixabay/arapekos_photography

Sestdien, 15. jūnijā, Rīgā norisināsies gājiens “Riga Pride 2024”. Pasākuma norises laikā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 vairākās centra ielās slēgs transportlīdzekļu satiksmi. Savukārt no piektdienas, 14. jūnija, vakara daudzviet aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu.

Sestdien, 15. jūnijā, no plkst. 13.00 Rīgā notiks gājiens “Riga Pride 2024” pa maršrutu: Vērmanes dārzs – Elizabetes iela – Brīvības iela – Bruņinieku iela – Tērbatas iela – Vērmanes dārzs un sapulce Vērmanes dārzā, informē Rīgas dome.

Sestdien no plkst. 6.00 līdz plkst. 19.30 Vērmanes dārzā slēgs gājēju, izņemot pasākuma dalībnieku, kustību.

No plkst. 11.00 līdz 14.00 transportlīdzekļu satiksmi slēgs: Tērbatas ielas posmā no Merķeļa ielas līdz Matīsa ielai; Brīvības ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Matīsa ielai, izņemot sabiedrisko transportu; Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, izņemot sabiedrisko transportu, un Dzirnavu ielas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Tāpat arī Blaumaņa ielas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Lāčplēša ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Ģertrūdes ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Akas ielas posmā no Ģertrūdes ielas līdz Tērbatas ielai; Martas ielas posmā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Stabu ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Bruņinieku ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, izņemot sabiedrisko transportu, un Matīsa ielas posmā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai, izņemot sabiedrisko transportu.

No plkst. 11.00 līdz gājiena beigām, atbilstoši nepieciešamībai, Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju minētajās vietās slēgs transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedriskā transporta satiksmi. Tāpat policija nodrošinās gājiena dalībnieku pārvietošanos pa minēto maršrutu, kā arī ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību.

Savukārt no piektdienas, 14. jūnija, plkst. 20.00 līdz sestdienas, 15. jūnija, plkst. 18.00 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu aizliegs: Tērbatas ielas abās pusēs, posmā no Merķeļa ielas līdz Bruņinieku ielai; Elizabetes ielas abās pusēs, posmā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai; Elizabetes ielas kreisajā pusē 50 metru garā posmā un virzienā no Tērbatas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai; Matīsa ielas abās pusēs, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai; Brīvības ielas abās pusēs, posmā no Stabu ielas līdz Bruņinieku ielai, un Bruņinieku ielas abās pusēs, posmā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai.

Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” slēgs savā pārvaldījumā esošās autostāvvietas minētajās vietās norādītajā laikā. Nepieciešamības gadījumā stāvēšanai novietotos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Lasiet arī: VIDEO | Talcinieks, tīrot Magones drēbju skapi, iebrauc ar roku kaķa mēslos

Lasiet arī:  Rail Baltica  virzība ir apdraudēta, brīdina Baltijas valstu revīzijas iestādes

youtube icon
Abonēt youtube