Foto: Ekrānšāviņš

Uzraugot drošību Vecāķu pludmalē un tās apkārtnē, 18. jūnija pēcpusdienā, Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens pārvaldes policisti videonovērošanas kamerās ievēroja kādu vīrieti, kurš aizdomīgi slapstījās gar biotualetēm un, tiklīdz kāda sieviete iegāja tualetes kabīnē, uzreiz steidzās pie tās.

Likumsargi, pavērojot vīrieša uzvedību, nekavējoties devās pie viņa, lai noskaidrotu viņa nodomus. Uzreiz pēc tam vīrietis tika aizturēts, informē Rīgas pašvaldības policija.

Sarunas laikā atklājās, ka vīrietim šo vietu esot parādījis draugs, tādēļ arī pats nolēmis negremdēties garlaicībā, bet izklaidēt sevi bez tālākiem nodomiem. Apsekojot tualetes, bija redzams, ka dažās kabīnēs ir izgriezti caurumi, pa kuriem pārkāpējs vēroja, kā sievietes nokārto dabiskās vajadzības.

Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas, pret pārkāpēju uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Personai piemērots naudas sods 300 eiro apmērā. Vienlaikus par notikušo informēta Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvalde.

Lasiet arī: VIDEO | Mārtiņš Egliens atklāj, kādus darbus nespētu darīt

youtube icon
Abonēt youtube