Foto: Pixabay/ fish96

Šā gada 7.jūlijā Rīgā, Jāņa Asara ielā, dega dzīvojamā māja, nodega četras automašīnas un motocikls, kā arī bojā gāja mājdzīvnieki. Par ļaunprātīgu dedzināšanu uzsākts kriminālprocess, 8.jūlijā aizturēts un otrdien, 9.jūlijā, apcietināts 1986. gadā dzimis vīrietis.

Svētdien, 7.jūlijā, pulksten 02.52 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvaldes amatpersonas devās uz izsaukumu Jāņa Asara ielā 10, kur dega dzīvojamā māja. Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 1810 kvadrātmetri, kā arī mājas pagalmā nodega četras automašīnas un motocikls. Apmēram 30 cilvēki tika evakuēti no blakus esošām mājam J. Asara ielā 12 un 12a. Ugunsgrēkā cilvēki cietuši nav, taču bojā gāja divi kaķi un suns, informē Valsts policija.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrota iespējamā vainīgā persona, kāds 1986. gadā dzimis vīrietis, kuru Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvaldes amatpersonas 8.jūlijā aizturēja.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvaldē par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Otrdien, 9.jūlijā, vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Kriminālprocess ir aktīvā izmeklēšanas stadijā, kā arī tiek skaidroti dedzināšanas motīvi.

Lasiet arī: Lienes Kivičas bijušais vīrs nomiris vienā dienā ar savu brāli

Lasiet arī: Astroloģiskā prognoze jūlijam: mēneša tēma – ģimene

Lasiet arī: «Papagailis čībiņās!» – soctīklos piktojas par Lemberga klātbūtni basketbola spēlē

Lasiet arī: Vaļņu ielu Vecrīgā pārbūvēs par gājēju ielu

Lasiet arī: FOTO | Top jauns komēdijseriāls ar Busuli un citām pašmāju slavenībām galvenajās lomās

Seko mums arī Facebook,X, Instagram un Draugiem

Saistītās tēmas: Jāņa Asara ielāRīgaugunsgrēksValsts Policija

youtube icon
Abonēt youtube