Šodien Preiļu novada domes ārkārtas sēdē plānots ievēlēt domes priekšsēdētāja vietnieku, aģentūru LETA informēja Preiļu novada pašvaldībā.

Par pašvaldības vadītāju Preiļu novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē, 15.jūnijā, tika ievēlēta vēlēšanās novadā uzvarējušā un vairākumu domē ieguvušā apvienotā Latgales partijas, nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK un Latvijas Zemnieku savienības saraksta līdere, līdzšinējā domes priekšsēdētāja Maruta Plivda.

Par viņas kandidatūru nobalsoja desmit no 15 pašvaldības deputātiem – astoņi apvienotā saraksta deputāti, kā arī abi “Saskaņas” un partijas “Vienoti Latvijai” deputāti.

Savukārt Jura Vucāna (Latvijas Reģionu Apvienība) kandidatūru domes priekšsēdētāja amatam atbalstīja pieci deputāti.

Apvienoto sarakstu Preiļu novada domē pārstāv Plivda, kā arī Juris Erts, Lauris Pastars, Ineta Liepniece, Raimonds Rubins, Iveta Stare, Juris Želvis un Valentīna Madalāne, Latvijas Reģionu apvienību – Juris Vucāns, Aigars Zīmelis un Ārijs Vucāns, Latvijas Zaļā partiju – Māris Leikučs un Zigmārs Erts, “Saskaņu” – Ēvalds Vilcāns un partiju “Vienoti Latvijai” – Nadežda Hļebņikova.

Savukārt 5% barjeru nav pārvarējusi Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija un partija “No sirds Latvijai”.

Saistītās tēmas:

youtube icon
Abonēt youtube