Šodien Riebiņu novada domes ārkārtas sēdē plānots ievēlēt domes priekšsēdētāja vietnieku, aģentūru LETA informēja Preiļu novada pašvaldībā.

Par pašvaldības vadītāju Riebiņu novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē, 15.jūnijā, vienbalsīgi tika ievēlēts šajās pašvaldību vēlēšanās Riebiņu novadā uzvarējušā Latvijas Zaļās partijas (LZP) saraksta līderis, līdzšinējais domes priekšsēdētājs Pēteris Rožinskis.

Kā liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā, par LZP nobalsoja 52,21% vēlētāju. Novada domē minēto sarakstu pārstāvēs astoņi deputāti, kuru vidū bez Rožinska ir arī Jāzeps Ivanāns, Dainis Alžāns, Maigonis Mediņš, Margarita Krole, Arnis Opolais, Alberts Upenieks un Marija Bernāne.

Latvijas Zemnieku savienība ar 17,79% vēlētāju atbalstu domē ieguvusi trīs deputātu vietas, ko ieņems Āris Elsts, Ārija Pudule un Ineta Anspoka. Par Latgales partiju nobalsoja 14,73% vēlētāju, tādējādi domē strādās divi šīs partijas pārstāvji – Jānis Kupris un Andrs Sondors.

Par Latvijas Reģionu Apvienības, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas kopīgo sarakstu nobalsoja 7,04% vēlētāju, bet par partiju “Saskaņa” – 6,59% vēlētāju, kas abām partijām nodrošina pa vienam deputātam – domē attiecīgi strādās Juris Sparāns un Edgars Vilcāns.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube