Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) uzturēsies darba vizītē Azerbaidžānā, kur šodien notiks Latvijas-Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas (SVK) septītā sēdē, aģentūrai LETA pavēstīja Satiksmes ministrijā.

“Azerbaidžāna Latvijai ir nozīmīgs ekonomiskais partneris, par to liecina mūsu ciešā sadarbība, gan valdības, gan uzņēmumu līmenī. Lai gan ir pagājis tikai gads kopš iepriekšējās Latvijas-Azerbaidžānas SVK sestās sēdes Rīgā, līdzšinējie rezultāti pierāda, ka abas puses aktīvi strādā pie protokolā pausto apņemšanos izpildes,” pauda Augulis.

SVK sēdi vadīs Latvijas puses līdzpriekšsēdētājs, satiksmes ministrs Augulis un Azerbaidžānas puses līdzpriekšsēdētājs, ekoloģijas un dabas resursu ministrs Huseinguls Baghirovs. Tās darba kārtībā – esošā abu valstu sadarbība un attīstības perspektīvas ekonomikā, transportā un sakaros, zinātnē un izglītībā, lauksaimniecībā, enerģētikā, kultūrā u.c. jautājumi.

Vizītes laikā arī plānota Auguļa tikšanās ar Azerbaidžānas transporta, komunikācijas un tehnoloģiju ministru Raminu Guluzade.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube