Tūrisma aģentūras SIA “Baltijas ceļojumu grupa” apgrozījums pērn bija 15,602 miljoni eiro, kas ir par 3% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt, tās peļņa pieauga par 59,4%, sasniedzot 383 933 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka aizvadītais gads uzņēmumam bija veiksmīgs, kura laikā tika strādāts pie tūrisma aģentūras konkurētspējas un darbības efektivitātes veicināšanas.

Pērn uzņēmuma vadība ieguldīja finanšu, darbinieku un laika resursus jaunas “MidOffice” sistēmas ieviešanā, lai atvieglotu ceļojumu konsultantu ikdienas darbu un grāmatvedībai nepieciešamo atskaišu sagatavošanu. Tāpat ar jauno sistēmu uzņēmuma klientiem iespējams sagatavot ātrus un ērtus pārskatus par viņu darbinieku braucieniem, to regularitāti, izmaksām, izmantotajiem pakalpojumiem un izmaksu optimizāciju.

Atbilstoši ziņojumam, uzņēmums pērn ieguldīja līdzekļus, lai veicinātu tūrisma aģentūras, Latvijas un Baltijas reģiona atpazīstamību pasaulē, uzrunātu esošos klientus ar jaunu piedāvājumu un iepazīstinātu Latviju un Baltijas reģionu kā izdevīgu un stabilu galamērķi atpūtas un biznesa braucieniem potenciālo klientu vidū.

Vienlaikus uzņēmuma vadība uzsver, ka pagājušā gadā tūrisma aģentūras darbinieki devās dažādos komandējumos, kuru laikā uzņēmumam izdevies piesaistīt daudz jaunu tūristu no valstīm, kuras agrāk Latviju neuzskatīja par līdzvērtīgu citām Eiropas valstīm. Vadība uzsver, ka komandējumu rezultātā vislielāko interesi izdevies veicināt tūristos no Austrālijas.

Ziņojumā norādīts, ka uzņēmums nākotnē plāno attīstīt savas pozīcijas Latvijas un Baltijas tirgū un nostabilizēt tās kā vadošajam ienākošā tūrisma operatoram. Uzņēmuma peļņas rādītāju turpmākai uzlabošanai, konkurētspējas palielināšanai un pārdošanas apjomu paaugstināšanai, tūrisma aģentūras vadība plāno apmācīt darbiniekus, optimizēt izmaksas, turpināt rast jaunus risinājumus mūsdienu klientu vēlmju un vajadzību apmierināšanai, pielāgot jaunākās tehnoloģijas un digitālos risinājumus, kā arī palielināt tirgus daļas jau esošos segmentos.

Uzņēmuma darbības pilnveidošanai, tā vadība koncentrējas uz sava piedāvājuma paplašināšanu, radošu piedāvājumu izveidi un servisa pilnveidi.

“Baltijas ceļojumu grupa” 2015.gadā strādāja ar 15,136 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 240 827 eiro apmērā.

SIA “Baltijas ceļojumu grupa” dibināta 2000.gadā un tās pamatkapitāls ir 34 800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Tatjana Korjagina (75%) un Inese Avenīte (25%), liecina “Firmas.lv” informācija.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube