Šodien Jelgavas mēra amatā atkārtoti ievēlēts pilsētā uzvarējušās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Andris Rāviņš, aģentūra LETA uzzināja domes sēdē.

Viņš bija vienīgais domes priekšsēdētāja amata kandidāts, iegūstot 13 deputātu atbalstu. Divi deputāti balsoja pret Rāviņa kandidatūru.

Jau vēstīts, ka deputātu sastāvs Jelgavas domē būtiski nav mainījies.

No ZZS saraksta domē iekļuvuši visi seši esošie deputāti – Andris Rāviņš, Mintauts Buškevics, Rita Vectirāne, Vilis Ļevčenoks, Dace Olte un Andrejs Garančs – un Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Inese Bandiniece, kura iepriekšējās vēlēšanās palika pirmā aiz strīpas.

Esošo deputātu Valentīnu Grigorjevu “Saskaņas” sarakstā apsteidzis bijušais deputāts Andrejs Eihvalds, līdz ar to trīs “Saskaņas” vietas domē dalīs Eihvalds un esošie deputāti Sergejs Stoļarovs un Ivars Jakovels.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK arī turpmāk domē būs pārstāvēta ar Juriju Strodu un Robertu Šlegelmilhu, bet no “Vienotības” Jelgavas domē iekļuvis tikai Aigars Rublis.

Savukārt Latvijas Reģionu apvienību domē varētu pārstāvēt Gunārs Kurlovičs, jo neviens no esošajiem politiskā spēka deputātiem – Saulvedis Šalājevs un Jānis Bacāns – nav guvis pietiekamu vēlētāju atbalstu.

Pie vienas vietas Jelgavas domē tikusi arī partija “KPV LV”, no kuras ievēlēts Lauris Zīverts.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube