Līgo dienā 23.jūnijā vairāki “Maxima” un “Rimi” veikali beigs darbu agrāk, bet Jāņu dienā vairāki veikali darbu sāks vēlāk, liecina mazumtirdzniecības uzņēmumu SIA “Rimi Latvia” un SIA “Maxima Latvija” sniegtā informācija.

Līgo dienā, 23.jūnijā, gandrīz visi “Rimi” veikali darbu sāks plkst.8, izņemot “Rimi”, kas atrodas Rīgas centrā – Merķeļa ielā un Grēcinieku ielā, kas darbu sāks plkst.9, bet “Rimi” veikals tirdzniecības centrā “Origo” darbu sāks plkst.7.

Lielākā daļa “Rimi” veikalu Līgo dienā strādās vai nu līdz plkst.21 vai līdz 22. Savukārt veikali, kas atrodas Daugavpilī, Talsos, Ventspilī un Cēsīs, strādās līdz plkst.20, savukārt veikali Stacijas laukumā un Grēcinieku ielā, Rīgā, strādās līdz plkst.23.

Savukārt lielākā daļa “Maxima” veikalu 23.jūnijā darbu sāks plkst.8, izņemot atsevišķus veikalus Daugavpilī, Krāslavā, Ogrē, Piņķos, Rīgā, Rojā un Talsos. “Maxima” veikali šajā dienā strādās līdz plkst.21 vai 22.

Bet Jāņu dienā, 24.jūnijā, gandrīz visi “Rimi” veikali darbu sāks plkst.12, izņemot veikalus, kas atrodas Merķeļa ielā, Rīgā, iepirkšanās centrā “Olympia”, veikalu Talsos un Daugavpilī, kas šajā dienā būs slēgti. Tikmēr “Rimi” veikals “Galerijā Centrs”, Viestura ielā 22, Jūrmalā un veikals Vecrīgā strādās no plkst.10. Lielākoties veikali šajā dienā strādās līdz plkst.22 vai 23.

“Maxima” veikali 24.jūnijā darbu sāks plkst.10 un lielākoties strādās līdz plkst.22 vai 23. Savukārt internetveikals “e-maxima.lv” 23.jūnijā piegādes veiks līdz plkst.17, bet 24.jūnijā piegādes neveiks.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube