Saistībā ar Luksemburgas Deputātu palātas prezidenta Marsa di Bartolomeo vizīti 13.jūnijā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme vairākās Rīgas centra ielās, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

No plkst.7 līdz 11.45 tiks aizliegta apstāšanās un stāvēšana Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu, kā arī Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu. Savukārt no plkst.7 līdz 16 transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt būs liegts Antonijas ielā, pie ēkas Dzirnavu ielā 31. Ierobežojumi neattiecas uz transportlīdzekļiem ar speciālām caurlaidēm.

Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība pie ēkas Mīlgrāvja ielā 16, Jēkaba ielā un Klostera ielā pie ēkām Jēkaba ielā 11, Antonijas ielā, pie ēkas Dzirnavu ielā 31, pie ēkas Raiņa bulvārī 7, Aspazijas bulvārī un Meierovica bulvārī pie Brīvības pieminekļa un Brīvības pieminekļa laukumā, pie ēkas Kalnciema ielā 11a, pie ēkas Krišjāņa Valdemāra ielā 3, Elizabetes ielas un Valdemāra ielas krustojumā, pie ēkas Akadēmijas laukumā 1 un Valdemāra ielā, pie ēkas Jāņa Rozentāla laukumā 1.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Saistītās tēmas:

youtube icon
Abonēt youtube