Latvijas Sporta muzejā, Alksnāja ielā 9, šodien plkst.13 tiks paziņoti rezultāti Daugavas stadiona teritorijas atjaunošanas projektam, nosaucot godalgotos metus un to autorus, aģentūru LETA informēja VSIA “Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions”” administrācija.

Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions” pērn 25.novembrī izsludināja starptautisku metu konkursu apjomīgās Daugavas stadiona teritorijas atjaunošanas projektam, kura laika tika izstrādāta kompleksa Kultūras un sporta kvartāla Grīziņkalna apkaimē telpiskās attīstības koncepcija. Metam vai apbūves iecerei bija jāietver Kultūras un sporta kvartālā plānoto objektu un teritorijas kopējā ģenerālplāna attīstības priekšlikumi, kā arī funkcionālie un arhitektoniskie risinājumi.

Iesniegtos metus izvērtēja žūrija trīspadsmit cilvēku sastāvā. Žūrijas priekšsēdētājs bija Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs, bet priekšsēdētāja vietnieks – Kultūras un sporta centra “Daugavas stadions” valdes loceklis Elmārs Martinsons.

Projektu īsteno Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions” sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Stadiona atjaunošanu un jaunu objektu izbūvi finansēs no pieejamajiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem 40 191 396 eiro apmērā, ko papildinās valsts līdzfinansējums 7 092 600 eiro apmērā.

Saistītās tēmas:

youtube icon
Abonēt youtube