Šodien Babītes novadā, Piņķos, tiks sākti Latvijas Starptautiskās skolas paplašināšanas būvdarbi, aģentūru LETA informēja skolas pārstāvji.

Šodien plkst.11 Meistaru ielā 2, Piņķos notiks svinīgā pamatakmens un laika kapsulas ierakšana par godu būvdarbu uzsākšanai, lai būtiski paplašinātu Latvijas Starptautiskās skolas mācību telpas.

Pasākumā piedalīsies Latvijas Starptautiskās skolas direktors Džordžs Robinsons, Latvijas Starptautiskās skolas valdes loceklis Raimonds Dūda, būvkompānijas AS “BMGS” valdes priekšsēdētāja Svetlana Afanasjeva un bankas “Citadele” valdes locekle Santa Purgaile.

Latvijas Starptautiskā skola (“International School of Latvia”) ir vecākā un pieredzes bagātākā starptautiskā skola Latvijā, kas dibināta 1994.gadā. Pirms septiņiem gadiem Piņķos tās vajadzībām tika uzbūvēta skolas ēka, kas bija paredzēta 280 skolēniem. Patlaban skolā mācās 360 skolēnu vecumā no trīs līdz 18 gadiem, pārstāvot vairāk nekā 30 valstu. Skolas telpas savu kapacitāti ir izsmēlušas, un, lai izglītības iestāde spētu attīstīties un uzņemt arvien vairāk skolēnu, mācību procesam nepieciešamas papildu telpas.

Šajā būvniecības kārtā paredzēts ne tikai izbūvēt aktu zāli, dažādas sporta un mācību telpas, bet arī izveidot, piemēram, dizaina tehnoloģiju un zinātnes laboratoriju un īpašas telpas skolēniem ar speciālām vajadzībām.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube