Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Jelgavas nodaļas valdes sēdē dienu pirms jaunā sasaukuma domes sēdes pieņemts lēmums no biedru rindām izslēgt jaunievēlēto Jelgavas domes deputātu Sergeju Stoļarovu, aģentūru LETA informēja nodaļas valde.

Stoļarovs izslēgts, jo neesot ievērojis partijas statūtus, tāpat konstatēta arī biedru kopsapulces lēmumu nepildīšana, no partijas atsevišķu pēcvēlēšanu sarunu realizēšana, tādejādi nodarot kaitējumu partijas tēlam un apgrūtinot priekšvēlēšanu programmas īstenošanu.

Lai izvairītos no izslēgšanas, organizācijas interesēs Stoļarovam piedāvāts atteikties no deputāta mandāta un saglabāt partijas biedra statusu, taču šo priekšlikumu deputāts esot noraidījis, apgalvo valdē. Tāpēc nodaļas valde lēmusi par izslēgšanu.

Stoļarovs strādājis arī iepriekšējā domes sasaukumā.

Kā vēstīts, šodien plkst.10 uz pirmo domes sēdi sanāks jaunā sasaukuma Jelgavas deputāti.

Tāpat ziņots, ka deputātu sastāvs Jelgavas domē būtiski nemainīsies.

No Zaļo un zemnieku savienības saraksta domē iekļuvuši visi seši esošie deputāti – Andris Rāviņš, Mintauts Buškevics, Rita Vectirāne, Vilis Ļevčenoks, Dace Olte un Andrejs Garančs – un Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Inese Bandiniece, kura iepriekšējās vēlēšanās palika pirmā aiz strīpas.

Esošo deputātu Valentīnu Grigorjevu “Saskaņas” sarakstā apsteidzis bijušais deputāts Andrejs Eihvalds, līdz ar to trīs “Saskaņas” vietas domē dalīs Eihvalds un esošie deputāti Sergejs Stoļarovs un Ivars Jakovels.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK arī turpmāk domē būs pārstāvēta ar Juriju Strodu un Robertu Šlegelmilhu, bet no “Vienotības” Jelgavas domē iekļuvis tikai Aigars Rublis.

Savukārt Latvijas Reģionu apvienību domē varētu pārstāvēt Gunārs Kurlovičs, jo neviens no esošajiem politiskā spēka deputātiem – Saulvedis Šalājevs un Jānis Bacāns – nav guvis pietiekamu vēlētāju atbalstu.

Pie vienas vietas Jelgavas domē tikusi arī partija “KPV LV”, no kuras ievēlēts Lauris Zīverts.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube