Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris (RKT) šodien plkst.14 rīkos zibakciju, kas veltīta teātra sezonas noslēgumam, aģentūru LETA informēja teātra preses sekretāre Natālija Bastina.

Zibakcija notiks pie teātra ieejas, kad 15 jaunie aktieri ar speciālu priekšnesumu no izrādes “Hanuma” aicinās garāmgājējus palīdzēt izlozēt laimīgo anketu – abonementu uz jaunās 135.sezonas pirmizrādēm divām personām.

Teātra Mārketinga un reklāmas nodaļa šogad turpināja pirms 15 gadiem iedibināto tradīciju un aicina skatītājus gan elektroniskā veidā, gan uz vietas kases vestibilā un skatītāju foajē mēneša garumā aizpildīt anketas, lai varētu noteikt labāko aktieru un režisoru darbu.

Skatītāji varēja paust savas simpātijas aizpildot anketu nominācijās “Labākā aktrise”, “Labākais aktieris”, “Labākā jaunā aktrise”, “Labākais jaunais aktieris” un “Labākā izrāde”, izvērtējot aizejošās sezonas piecus jauniestudējumus uz Lielās skatuves – “Mēdeja” (režisors Vlads Nastavševs), “Mīlēt” (režisore Alla Sigalova), “Granātu aproce” (režisore Irina Keručenko), “Krietnais cilvēks no Sečuānas” (režisors Elmārs Seņkovs) un “Karalis Līrs” (režisors Viesturs Kairišs).

Arī anketas izloze jau ir kļuvusi par tradīciju, kad īsi pirms sezonas noslēguma notiek loterija, bet aptaujas rezultāti tiek paziņoti uzreiz pēc sezonas noslēguma izrādes.

17.jūnijā RKT slēgs savu 134.sezonu ar vienu no šīs sezonas jauniestudējumiem, muzikālo izrādi “Krietnais cilvēks no Sečuānas”.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube