Saistībā ar grupas “Foo Fighters” koncertu Lucavsalā no 21.jūnija plkst.8 līdz 22.jūnija plkst.8 slēgs satiksmi Laivu ielas posmā no Lucavsalas ielas līdz Salu tiltam, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Satiksme tiks slēgta arī piebrauktuvē pie veikala “K Sennukai” piegādes zonas no Lucavsalas ielas puses (izņemot ar veikala “K Rauta atļaujām”). Minētie ierobežojumi neattiecas un operatīvo transportu un transportlīdzekļiem ar pasākuma organizatoru izsniegtām atļaujām.

No 20.jūnija plkst.20 līdz 22.jūnija plkst.8 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Merķeļa ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Inženieru ielai un Pulkveža Brieža ielas 60 metru garā posmā no trolejbusu galapunkta virzienā uz Hanzas ielu. Minētie ierobežojumi neattiecas uz sabiedrisko transportu. Tāpat apstāties un stāvēt būs aizliegts Lucavsalas ielas abās pusēs un Laivu ielas abās pusēs.

Pasākuma laikā slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Mazajā Daugavā. Ierobežojums neattiecas uz pasākuma organizatoru kuģošanas līdzekļiem.

Atbilstoši Valsts policijas norādījumiem tiks izvietotas norobežojošās barjeras pasākuma norises teritorijā.

Pasākuma norises vietu iekārtošanas un demontāžas laikā, kā arī pasākuma laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Saistītās tēmas:

youtube icon
Abonēt youtube