Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa plkst.10 paredzējusi skatīt AS “Rīgas kuģu būvētavas” maksātnespējas lietu.

LETA gan iepriekš ziņoja, ka uzņēmums ir panācis vienošanos ar maksātnespējas pieteikuma iesniedzēju SIA “Sanistal” par saistību dzēšanu, saskaņojot attiecīgu maksājumu grafiku “Rīgas kuģu būvētavas” saistību izpildei, paziņojumā biržai “Nasdaq Riga” norādīja “Rīgas kuģu būvētavas” jurists Ainārs Tropiņš.

Savukārt “Sanistal” bija apņēmies atsaukt tiesā iesniegto pieteikumu par maksātnespējas procesa ierosināšanu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Ziemeļu rajona tiesa 14.jūnijā ierosinājusi kuģu būves un remonta uzņēmuma “Rīgas kuģu būvētava” maksātnespējas lietu. Ar pieteikumu tiesā vērsās SIA “Sanistal”.

Savukārt iepriekš tiesa jau izbeidza maksātnespējas lietu pret “Rīgas kuģu būvētavu”, jo pieteicēji – SIA “PL Logistics”, SIA “Wurth” un SIA “Instro” – atsauca prasību un no tās atteicās.

Jau pirms gada un iepriekš tiesā bija saņemti vairāki pieteikumi par “Rīgas kuģu būvētavas” maksātnespējas pasludināšanu, bet tie tika noraidīti.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Rīgas kuģu būvētava” pagājušajā gadā strādāja ar 20,758 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā 2015.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 23,6% un bija 169 807 eiro.

“Rīgas kuģu būvētava” specializējas zvejas laivu, kabotāžas prāmju, palīgpeldierīču būvē un remontā. Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir “Remars-Rīga”, kas iekļauts koncernā “Eiroholdings”.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube