Viesnīcas “PK Riga Hotel” operatora SIA “Hotel Management Services” apgrozījums pērn bija 1,447 miljoni eiro, kas ir par 4% mazāk nekā 2015.gadā, savukārt tā peļņa samazinājās trīs reizes – līdz 23 290 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums aizvadītajā gadā neprognozēja viesnīcas noslogojuma pieaugumu, ņemot vērā, ka nebija apstākļu, kas liecinātu par pieprasījuma pieaugumu, kā arī turpinājās konkurences saasināšanās. Tāpat vērā tika ņemts fakts, ka pērn netika plānota lielu pasākumu organizēšana Rīgā un tūrisma aktivitāšu attīstība.

Plānojot 2016.gada darbību, uzņēmuma vadības galvenais mērķis bija saglabāt pēdējo trīs gadu laikā sasniegtos pozitīvos ieņēmumu un noslodzes rādītājus, kas aizvadītā gada beigās tika realizēts.

Vadība informē, ka pagājušā gada viesnīcas istabu ieņēmumu rādītāji atspoguļo stabilu sniegumu. Kaut arī pērn par 1,7% pieauga vidējā viesnīcas istabas cena, atbilstoši “Benchmarking Alliance” datiem par 2016.gadu, viesnīca ir spējusi realizēt augstākus ieņēmumus par pieejamo istabu nekā tās konkurentu grupa, kurā ietvertas Rīgas centrā esošās viesnīcas.

Pēc vidējās viesnīcas istabas cenas palielināšanas, salīdzinājumā ar 2015.gadu, “PK Riga Hotel” viesnīcas istabu ieņēmumu rādītāji bija par 2,9% mazāki, savukārt konkurentu grupai tie samazinājās par 4,6%.

Ziņojumā teikts, ka pērn “Hotel Management Services” investēja viesnīcas infrastruktūrā un inventārā, kā arī nomainītas kases aparātu sistēmas atbilstoši jaunajām prasībām.

Tāpat uzņēmuma vadība uzsver, ka aizvadītajā gadā turpināja pozitīvi iezīmēties viesnīcas kvalitātes novērtējuma pieaugumus mobilajā lietotnē ” TripAdvisor”, kur viesnīca no 30 labāko Rīgas viesnīcu vidus iekļuva starp 20 labākajām Rīgas viesnīcām.

Uzņēmuma 2017.gada stratēģijas pamatā ir palielināt gūtos viesnīcas istabu ieņēmumus balstoties gan uz viesnīcas noslodzes, gan uz vidējās istabas cenas rādītājiem. Iepriekšminēto plānots īstenot, mainot segmentācijas proporcijas, vairāk pieejamības plānojot segmentiem ar augstāku vidējo cenu, savukārt noslodzes pieaugumu paredzēts realizēt plānoto lielo pasākumu laikā.

Vienlaikus uzņēmuma vadība paredzējusi turpināt viesnīcas produktu uzlabošanu un sekmēt kvalitātes novērtējuma pieauguma turpināšanos.

“Hotel Management Services” 2015.gadā strādāja ar 1,507 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 70 217 apmērā.

SIA “Hotel Management Services” dibināta 2003.gadā un tās pamatkapitāls ir 569 140 eiro. Uzņēmums pieder AS “Pro Kapital Latvia”.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube