Valsts policija sociālajos tīklos izplatījusi lūgumu iedzīvotājiem, ziņojot, ka svētdien ap pulksten 19:30 Engures pagastā pazudis divus gadus vecs bērns. Policija aicinājusi atsaukties ikvienu, kam varētu būtu kāda informācija par bērna atrašanās vietu.

Tiek ziņots, ka ap 19:30 Engures pagastā kempingā “Abragciema Baloži” puisītis uz brīdi atstāts rotaļājamies ar citiem bērniem smilšu kastē, kamēr mazuļa māmiņa devusies nomazgāt traukus. Kad māte atgriezās pēc bērna, tas vairs nebija atrodams un nav atrasts vēl līdz šim brīdim.

Policija aicina atsaukties ik vienu, kuram varētu būt kāda informācija par bērna atrašanās vietu vai kāda cita noderīga informācija, zvanot 110, 63004200 vai 63104102.

Bērns bija ģērbts pelēkā džemperī, kājās oranžas bikses un galvā strīpaina cepure ar nadziņu.

 

pazudis_berns

 

Īsi pēc vieniem svētdienas naktī, Valsts policija informē: Svarīga ziņa visiem brīvprātīgajiem, kas dodas palīgā meklēt Abragciemā pazudušo puisīti!

Līdz šim pārmeklēts aptuveni 1,5 – 2 km2 ap kempinga apkārtni. Policija un brīvprātīgie meklē gan gar jūras piekrasti, gan kempinga tuvumā. Iesaistīti arī kinologi.

Uz vietas brīvprātīgos koordinē Engures novada pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Vancāns. Ikkatrs, kurš vēlas iesaistīties un palīdzēt, aicināts sazināties ar viņu, zvanot 29193503.

Pirms uzsākt meklēšanu, aicinām brīvprātīgos sagatavoties. Noteikti parūpējaties par to, lai katram būtu lukturītis un kājās silti zābaki. Ārā līst lietus, tādēļ būtiski parūpēties, lai esat saģērbušies atbilstoši laika apstākļiem.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube