Ja esat tikai tagad pieraduši pie tā, ka Adele ir atgriezusies un visus priecē ar jaunām kompozīcijām, tad pirms lasāt šo ziņu, sagatavojiet sevi.
 
Pirms dažām dienām, pasaules hīta “Hello” izpildītāja Adele pārsteidza savus fanus ar ziņojumu, ka tiklīdz būs noslēgusies viņas tūre, viņa uz laiku pametīs mūziku, lai rūpētos par savu trīsgadīgo dēlu Andželo (Angelo), kuram drīz jāuzsāk skolas gaitas.

Tomēr, 28 gadus vecā Grammy balvas ieguvēja stāsta, ka šis pārtraukums nebūs tik ilgas kā iepriekšējais, kas ilga četrus gadus, pēc tam, kad izlaida albumu “21“.
 Viņa pastāstīja faniem: “Saprotiet, mans bērns sāk skolu un man jābūt ar viņu šajā notikumā. Tādēļ tik ļoti cenšos pēc iespējas ātrāk noslēgt savu tūri. Bet nedomāju, ka būšu prom pārāk ilgi.”
 
Tāpat dziedātāja pastāstīja, ka šobrīd neplāno vēl bērnus ar savu dzīvesbiedru Saimonu Koneki (Simon Konecki). 
“Es nedomāju, ka šobrīd varētu vēl vienu bērnu. Labi, es varētu, bet nedomāju, ka šobrīd man ir nepieciešami divi bērni,” – atzinās Adele.
 
Kaut arī otrs bērns šobrīd ģimenē netiek plānots, kāzu zvana skaņas gan jau dzirdamas gaisā. Un kā atzina pati Adele, viņa ir ļoti ieinteresēta tajā, lai kuru katru brīdi mītu gredzenus ar mīļoto Saimonu. 
 
Noraidot baumas, ka pāris jau slepus ir apprecējies, Adele stāsta: “Es varētu būt precējusies, bet neesmu. Ja es būtu, saviem faniem to noteikti paziņotu”.
 
Adele un Saimons
Adele un Saimons
 
 
Adeles pasaulslavenais hīts “Hello”:
 

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube