Naktī uz pirmdienu Rīgā, Eksporta ielā, aizdegusies divstāvu autobusā ierīkota kafejnīca, uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst.2.50 VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā Eksporta ielā kafejnīcas teritorijā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg divstāvu autobuss, kurā iekārtota kafejnīca, un tai blakus esošā terase 80 kvadrātmetru un vienstāvu darbnīca 100 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēkā atradās vairāki gāzes baloni, kurus vajadzēja atrast, atdzesēt un iznest ārpus bīstamās zonas. Liesmu izplatība tika ierobežota plkst.3.50, bet tā likvidācijas darbi vēl turpinās.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, skaidas, elektrības vadi, sadzīves mantas, siena ruļļi, meža zemsedze, veļas mašīna, divas vieglās automašīnas, piecas dārza mājas, divi šķūni, divas pirtis, dzīvojamās mājas jumta pārsegums, dzīvojamā māja un četros gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies svētdien Atpūtas ielā Kuldīgā, kur 300 kvadrātmetru platībā dega divstāvu dzīvojamā māja. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.3 un plkst.7.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās, no 30.jūlija plkst.6.30 līdz 1.augusta plkst.6.30, VUGD saņēma 99 izsaukumus – 37 uz ugunsgrēku dzēšanu un 54 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Informācija: BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas: bārseksporta ielakafejnīcaugunsgrēks

youtube icon
Abonēt youtube