Taizemes kūrortpilsētā Huahinā un valsts dienvidu provincēs pēdējo 24 stundu laikā ir notikuši deviņi sprādzieni, kuros nogalināti vismaz četri cilvēki un vairāki desmiti ievainoti,piektdien paziņoja varas iestādes.

Taizemes dienvidos Surātthānī provincē piektdien ap pulksten astoņiem pēc vietējā laika notika divi sprādzieni. Viens spridzeklis eksplodēja puķupodā jūras policijas ēkas priekšā, nogalinot pašvaldības darbinieci un ievainojot kādu vīrieti, paziņoja Surātthānī provinces gubernators Vongsiri Promčana.

“Es domāju, ka tas ir saistīts ar sprādzieniem Huahinā,” sacīja gubernators.

Otrs sprādziens notika provinces policijas iecirkņa priekšā.

Taizemes dienvidos piektdienas rītā notika arī divi sprādzieni tūristu iecienītajā Phūketas salā.

Piektdienas rītā Huahinā eksplodēja divi spridzekļi pie zvanu torņa, nogalinot vienu un ievainojot trīs cilvēkus.

Jau ziņots, ka ceturtdienas vakarā neilgi pirms pusnakts kūrortpilsētā Huahinā nogranda divi sprādzieni, nogalinot vienu sievieti un ievainojot vēl 19 cilvēkus, tostarp ārzemniekus.

Huahinā ceturtdien nogalinātā sieviete bija taizemiete. No 19 ievainotajiem trīs bija nopietnā stāvoklī, un septiņi no ievainotajiem bija ārzemnieki – četras sievietes un trīs vīrieši.

Bumbas Huahinā bija paslēptas divos puķupodos, kas atradās 50 metrus viens no otra. Spridzekļi tika detonēti ar mobilajiem telefoniem ar pusstundas starpību.

Pirms tam ceturtdien viens cilvēks gāja bojā sprādzienā, kas notika Tranas provincē Taizemes dienvidos.

 

 

Info:BNS

Saistītās tēmas: BojāgājušieHUahinaSprādziensTaizeme

youtube icon
Abonēt youtube