Stilīgu dizainu var atrast ne tikai idejā, bet arī veidā, kā šī ideja ir īstenota. Cilvēki rada lietas, ko citi cilvēki var izmantot, un tieši tāpēc dizains ir svarīga nianse, jo tas kļūst par daļu no cilvēka dzīves.

Šajā rakstā ir apkopoti labākie izgudrojumi, kas radīti pagājušajā gadā. Un mēs nevaram sagaidīt brīdi, kad kāda no šīm lietām nonāks arī mūsu rokās!

Kabatas kaķis

Ņujorkas mākslinieks Jayme Lemperle radījis interesantu krekla dizainu kopā ar pazīstamo apģērbu zīmolu Ripndip.

Mēness lampa

Tiem, kuri vēlas savu māju padarīt nedaudz romantiskāku un noslēpumaināku, pavisam noteikti būs nepieciešama šāda dizaina lampa, kas atgādina Mēnesi.

Nessy kauss

Ototo dizaineri ir radījuši kausu, kas nelīdzinās parastā dizaina zupas kausiem. Tas ir izveidots kā Lohnesa briesmonis, kas nozīmē, ka virtuvē tev garlaicīgi nebūs!

Mākoņu lietus

Korejiešu dizaineris Jeong Seungbin izgudroja kaut ko patiešām stilīgu taviem augiem. Šī konstrukcija ir gudrs mākoņa formas ūdens filtrs, kas pārvēršas par mazām lietus lāsēm.

Pudeļu lampas

Šie LED pudeļu korķi var pārvērst tavas tukšās pudeles par stilīgām un praktiskām galda lampām. Korķa formas priekšmets ir izveidots ar LED apgaismojumu, kura akumulators uzlādējams caur USB.

Mēbele, uz kuras vari uzlādēt savu telefonu

IKEA ir uzsākusi virkni mēbeļu un aksesuāru ražošanu, kas tev var kalpot par īstu bezvadu uzlādes staciju tavam viedtālrunim un citām ierīcēm.

Suši dvieļi

Jenny Pokryvailo nācis klajā ar kompaktu virtuves dvieļu dizainu – tagad, esot sarullēti, tie izskatās pēc suši!

Dārza lampas

Šīs laternas jenota un burunduka formā izgaismos jebkuru dārzu, neatkarīgi no tā, vai ir nakts vai diena.

Tējas tasīšu ilūzija

Japāņu dizaina komanda “D-Bro” ir nākusi klajā ar ideju par šīm unikālajām tējas tasītēm ar nosaukumu “Valsis”. Noslēpums slēpjas spoguļa virsmā, uz kuras atspoguļojas krūzītes attēls.

Varavīksnes kafijas galdiņš

Šo maģisko galdiņu izveidoja John Foster. Galdiņa prizmas novirza saules gaismu, un telpa tiek piepildīta ar krāsainiem saules gaismas plankumiem.

Mirgojošas austiņas

Lāzera austiņas, kas mirgo tumsā, atklāj tevis klausītās mūzikas ritmu un pat izmēra tavu sirdsdarbību. Tā ir ļoti noderīga lieta visiem, kuri ir atkarīgi no vakara vai agriem rīta skrējieniem.

Vaļa astes birste

Šī vaļa astes formas birste logiem un citām virsmām izskatās piemīlīgi un dabīgi.

Begemota dīvāns

Šajā dīvānā vienkārši nevar neiemīlēties!

Lampas formas grāmatzīme

“Peleg Design Studio” radījuši lukturu formas grāmatzīmes, lai iepriecinātu grāmatu mīļotājus.

Maināmas kurpes

Speciāls dizains sievietēm autovadītājām, “Sheilas’ Wheels” nav kā visas pārējās kurpes: šo apavu papēžiem var ne tikai mainīt augstumu, bet arī noņemt tos pavisam.

Droša kontaktdakša

Šī ideja ir domāta, lai samazinātu savainošanās risku, izmantojot elektroierīces. Tā dobums vidū ļauj viegli izraut jebkuru ierīci no kontaktligzdas, nebojājot vadus un pašu kontaktligzdu.

Balkona barbekjū

Šis izgudrojums ļaus arī lielpilsētu iedzīvotājiem pagatavot kaut ko garšīgu uz grila. Šo izgudrojumu sauc par “Bruce” – ļoti praktisks balkona grils, kas nedaudz atgādina puķu podu.

Gultas pārvalks, uz kura var zīmēt

Šis izgudrojums ir pavisam vienkāršs – gultas pārvalks, kas komplektā nāk ar krāsainiem marķieriem. Pēc gultas veļas mazgāšanas tu atkal iegūsi perfekti baltu pārvalku.

Kalns glāzē

Stiklu pūtēju komanda no Oregonas nolēmuši savu vietējo ainavu ieviest alus glāzē. Šī tiešām ir ļoti vienkārša ideja, kas tajā pašā laikā var būt ļoti iespaidīga.

Pastaiga ar tēti

“SaddleBaby” ir labākā transportu sistēma taviem bērniem. Tas tiek nostiprināts uz vecāku pleciem, lai rokām dotu brīvību telefonu un citu ierīču lietošanai. Tas vecākiem ļauj nēsāt savu bērnu uz pleciem ar pilnīgi brīvām rokām.

Saistītās tēmas: DizainsIzgudrojumiPraktiski

youtube icon
Abonēt youtube