Tradīcijām bagātākie Rīgas skatlogi šomēnes kļuvuši par ietvaru latviešu modes un dizaina mākslas darbiem. Tirdzniecības centra (t/c) “Galerija Centrs” Vaļņu ielas skatlogu iekārtojumā izmantoti dažādu zīmolu apģērbi, interjera priekšmeti, kā arī daudzveidīgas dizaina lietas, kas atspoguļo latviešu dizaineru piedāvāto produktu daudzveidību.

Vaļņu ielas skatloga iekārtojums tika veidots ar mērķi atbalstīt un iedrošināt vietējos ražotājus. Latvijā joprojām ir daudz mākslinieku, kuru darinājumus nevar nopirkt veikalos. Tāpēc t/c “Galerija Centrs” kā senākais un tradīcijām bagātākais tirdzniecības centrs ar prieku atsaucās iecerei sniegt iespēju jaunajiem ražotājiem iepazīstināt ar savu piedāvājumu visplašāko auditoriju. Līdz maija beigām aicinu ikvienu novērtēt Latvijā veidotos mākslas un dizaina priekšmetus, kuros jūtams latviešu individuālisms, smalkums un elegance,” aicina t/c “Galerija Centrs” vadītāja Zita Siliņa.

Skatlogu iekārtojuma autores ir mākslinieces Laura Blumberga un Inese Zvirgzda, kuras šī gada janvārī saņēma Rīgas domes izpilddirektora Jura Radzēviča īpašo balvu par izcilu darbu skatlogu noformējuma veidošanā. Mākslinieces darbojas t/c “Galerija Centrs” skatlogu dekoratoru komandā, kas kopš 2013. gada turpina kopt pirms 80 gadiem aizsāktās skatlogu tradīcijas un veidot mākslinieciskus skatlogu iekārtojumus.

Garāmgājēju skatam paveras jauno mākslinieku, latviešu dizaina veikalu un pašu dizaineru darinājumi: “Materia Bikes” koka rāmja divriteņi, “Zvēru Dārzs” grafiskā printa darbi, lietusmēteļu pavēlnieku “Colorfall” produkcija, “Piku.lv” gaismas burti, “Šmita lampas” pudeles un burkas, “Brum Brum” bērnu balansa velosipēdi, “Wooly Organic” bērnu rotaļlietas un apģērbi, “Meimelin” rotaslietas un pulksteņi, “Tobesaltes” dizaina priekšmeti, kā arī “Purpurs” dizaina papīrlietas. Iedvesmu savai garderobei, mājas interjeram vai dāvanai var smelties arī no latviešu dizaina veikalu “Taste Latvia”, “Lokal Boards”, “Ērenpreiss Bicycles”, “Mint Furniture”, “RIIJA” un “Sveču istaba” piedāvājumiem.

Skatloga māksliniecisko noformējumu iespējams aplūkot līdz šā gada 31. maijam.

Saistītās tēmas: DizainsGalerija CentrsMākslaSkatlogi

youtube icon
Abonēt youtube