Rīt un parīt atsevišķos laika posmos ASV viceprezidenta Džo Baidena vizītes Latvijā Rīgā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi. Īslaicīgi var tikt slēgta ne tikai transportlīdzekļu, bet arī sabiedriskā transporta un pat gājēju kustība vietās, kas pietuvinātas vizītes pasākumu norises vietām.

Policija aicina rēķināties ar to, ka ceļā var nākties pavadīt daudz vairāk laika, nekā ierasts, un ar izpratni izturēties pret zināmām neērtībām, pārvietojoties pilsētā, jo šādi drošības pasākumi ir normāla prakse tik augsta ranga amatpersonu vizīšu laikā.

Ja satiksmes ierobežojumi būtu vērtējami skalā līdz 5, tad atsevišķās vietās un laikos tie var sasniegt pat 4. pakāpi, bet īslaicīgi pat 5., jo satiksme uz brīdi var tikt slēgta pilnībā.

Policija aicina iedzīvotājus rīt no rīta, dodoties uz darbu, rēķināties ar ļoti apgrūtinātu (4. pakāpe) iebraukšanu Rīgā no Jūrmalas puses. Tāpat ļoti būtiski īslaicīgi satiksmes ierobežojumi (4., reizēm pat 5. pakāpe) būs Lielirbes, Kalnciema ielu rajonā un uz Vanšu tilta.

Dienas laikā, saistībā vizītes pasākumu norisi, satiksme var tikt būtiski apgrūtināta (4., reizēm pat 5. pakāpe) pilsētas centrā. Savukārt darba dienas noslēgumā šādi satiksmes apgrūtinājumi skars Akmens tiltu un tā apkārtni (4., reizēm pat 5. pakāpe).

Policija aicina iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret šiem ierobežojumiem un rēķināties, ka ceļā var nākties pavadīt daudz ilgāku un reizēm pat neprognozējamu laiku.

Precīzu informāciju par satiksmes ierobežojumiem var lasīt šeit.

 

 

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube