Otrdien vizītē Latvijas galvaspilsētā ieradīsies ASV viceprezidents Džo Baidens.

ASV viceprezidents vizītes laikā tiksies ar Latvijas augstākajām amatpersonām.

Baidens tiksies ar triju Baltijas valstu prezidentiem. ASV viceprezidentam paredzētas arī divpusējās tikšanās ar Raimondu Vējoni un Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS). Viesojoties Rīgā, paredzēta arī viceprezidenta publiska uzruna Baltijas valstu iedzīvotājiem.

Eiropas vizītes ietvaros no 22. līdz 25. augustam Baidens apmeklēs arī Turciju un Zviedriju.

1942. gadā dzimušais Baidens ir pieredzējis ASV politiķis no Demokrātiskās partijas. ASV viceprezidenta amatā viņš tika apstiprināts 2009. gadā. Pirms tam, kopš 1973. gada, Baidens bija ASV senators. Kopumā viņš šajā amatā ticis pārvēlēts sešas reizes.

ASV viceprezidenta Džo Baidena vizītes laikā Rīgā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi, aģentūru BNS informēja Rīgas domē.

Ierobežojumi noteikti, ņemot vērā Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas norādījumus.

Transportlīdzekļu satiksme tiks slēgta 23. augustā no plkst. 9.30 līdz 15.30 Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā un Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā, kā arī no plkst. 16.30 līdz 18.30 Valguma ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim. Savukārt no plkst. 5 līdz 24.augusta plkst. 9 būs slēgta Elizabetes ielas kreisās puses braukšanas josla 70 metru garā posmā virzienā no Baznīcas ielas uz Brīvības ielu.

Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība viesu delegācijas pārvietošanās maršrutos un pie apmeklētajiem objektiem. Tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta gājēju kustība 23. augustā no plkst. 10 līdz 15.30 Pils laukumā un no plkst.1 4 līdz 15.45 laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Sabiedriskā transporta satiksme pie citiem ārvalstu delegācijas pārstāvju apmeklētajiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Informācija: BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas: ASVBNSLatvijapolitika

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube