Valsts Policija Ludzas iecirkņa darbinieki savā rīcībā ieguva informāciju par kādu personu, kura, iespējams, saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Trešdien likumsargi, veicot operatīvos pasākumus un izmeklēšanas darbības, Ludzas novada Isnaudas pagastā atklāja marihuānas audzētavu. Kādā siltumnīcā, kas pieder 1990.gadā dzimušajam vīrietim, tika atrasti četri marihuānas augu stādi.

Iespējamā vainīgā persona jau ir nopratināta, un savās liecībās nenoliedza, ka nodarbojās ar marihuānas audzēšanu. Patlaban ir noteiktas ekspertīzes un turpinās izmeklēšana.

Tās pašas dienas vakarā Ciblas novada Blontu pagastā sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes speciālās vienības amatpersonām, tika aizturēti divi cilvēki – 1995.gadā dzimusī sieviete un 1996.gadā dzimušais vīrietis. Šoreiz marihuāna tika audzēta brīvā dabā, savukārt personas tika aizturētas marihuānas ražas novākšanas brīdī. Kopā izņemti 14 marihuānas krūmi, kā arī divi iepakojumi ar zaļu un žāvētu marihuānu.

Abos gadījumos ir sākti kriminālprocesi par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Abos gadījumos turpinās izmeklēšana.

 

 

Info: BNS

Saistītās tēmas: MarihuanasAudzētavaValstsPolicija

youtube icon
Abonēt youtube