Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikala aprīkojuma izstāde “Riga Food 2016” notiks no 7. līdz 10. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Riga Food 2016” savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vismaz 700 uzņēmumi no Grieķijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Polijas, Turcijas, Ukrainas, Ungārijas, Uzbekistānas, Moldovas un citām valstīm. Šogad izstādes apmeklētāji varēs paviesoties vismaz 14 valstu nacionālajos kopstendos. Lielā Lietuvas un Itālijas uzņēmumu interese liecina, ka “Riga Food 2016” būs vēl nepieredzēti plaša šo valstu pārstāvniecība.

Jau 21 gadu izstāde pierāda, ka ir uzticams partneris pārtikas nozares uzņēmumiem ceļā pie saviem klientiem un  droša vieta lietišķo kontaktu veidošanai. Profesionāļi savu pasākumu rīkošanai izvēlas tieši izstādi “Riga Food”. Šī gada pasākumu programmā būs divi jaunumi – Baltijas valstu kulinārā mantojuma konkurss “Baltic Culinary Heritage 2016” un “Latvijas Tējas čempionāts!”” lepojas izstādes “Riga Food” vadītājs Rolands Nežborts.

Jau piekto gadu pārtikas izstādi “Riga Food” atklās Gastronomijas festivāls, kurš šogad notiks no 31. augusta līdz 11. septembrim. Vairāk nekā 30 Latvijas restorāni, kafejnīcas un bāri gardēžus priecēs ar vēl nebijušām ēdienkartēm, speciāliem piedāvājumiem un patīkamām atlaidēm.

Piedāvājam nelielu ieskatu tajā, kā norisinājās “Riga Food 2016” preses konference, kurā dalībnieki un organizētāji dalījās ar pasākuma programmu un piedāvātajām iestādēm:

Foto: Ritakafija.lv

Saistītās tēmas: ĒdināšanaIzstādeĶīpsalaRiga Food

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube