Par vienu no visvairāk apspriestajām slavenībām pasaulē šobrīd kļuvuši Hloja Moreca un Bruklins Bekhems – viņu šķiršanos, it īpaši, tās iemeslus, komentē visā pasaulē. Nupat kļuvis zināms, kurš otram salauzis sirdi… 

Tikai dažas dienas pēc tam, kad kļuva zināms par aktrises Hlojas Morecas un Bruklina Bekhema šķiršanos, skaistā meitene tika pamanīta Parīzes ielās. Uz mīlestības pilsētu meitene bija devusies kopā ar savu vecāko brāli Trevoru Djūku. Viņi abi nokļuva paparaci objektīvos pastaigas laikā pa Parīzes ielām.

 

hloja1

Hloja kopā ar brāli Trevoru Parīzē

 

Acīmredzot Trevors māsu aizvedis uz Parīzi, lai meiteni novērstu no skumjām domām. Aktrises romāns ar Deivida un Viktorijas Bekhemu vecāko dēlu Bruklinu ilga gandrīz divus gadus. Baumoja pat, ka drīzumā gaidāma saderināšanās un ka jaunieši jau sākuši meklēt sev māju kopdzīvei. Taču nesen noskaidrojās, ka Bruklinam ir citi plāni – kopā ar vecākiem viņš dodas prom no Amerikas, kur dzīvoja pēdējos gados, uz savu dzimto zemi Lielbritāniju.

Attiecībām no attāluma jaunais cilvēks neticot. Un, kā apgalvo viņa draugi, 17 gadus vecais jaunietis nekad nav lolojis ilūzijas par to, ka viņi ar Hloju būs kopā uz mūžu.

bruklins_hloja

Šādas fotogrāfijas, būdami pāris, jaunieši publicēja paši savā “Instagram” kontā 

hloja3

Jācer, ka jaunais Bekhems zina, ko dzīvē vēlas – Hloja ir ne vien ļoti izskatīga jauna sieviete, bet arī viena no šā brīža daudzsološākajām Holivudas aktrisēm

 

Tomēr lai vai kā, Hlojai ir ļoti paveicies, ka kopā ar viņu ir tuvinieki, kas viņu atbalsta. Morecai ir četri vecākie brāļi, kurus viņa dievina. Taču vistuvākās attiecības Hlojai ir tieši ar Trevoru. Tāpēc šķiet, ka var nesatraukties par Hlojas salauzto sirdi – ar tādu brāli viņa vienmēr būs drošībā.

 

 

 

 

Saistītās tēmas: bruklins bekhemshloja moricašķiršanās

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube