Aivis un Lelde Ceriņi. Foto: Facebook @Aivis Ceriņš

“Tā kā paši ir publiski izpaudušies, tomēr atzīšos… baigi skumji par Ceriņu pāri,” vietnē “X” (iepriekš “Twitter”) ierakstījusi žurnāliste Baiba Strautmane, piebilstot, ka savā neārstējamajā ideālismā tomēr cerējusi un ticējusi, ka vismaz mājās Aivis Ceriņš ir adekvāts.

Kā zināms, Latvijā par sapņu pāri uzskatītie Aivis un Lelde Ceriņi pērnā gada nogalē paziņojuši par šķiršanos.

Netiek gan paskaidrots, ko tieši ieraksta autore ar to domājusi, un kas viņai liek domāt, ka Aivis Ceriņš būtu neadekvāts. Uz to norāda arī citi “X” lietotāji, retoriski jautājot, “Ko nozīmē “vismaz mājās”? Sabiedrībā uzvedās neadekvāti?”

Strautmanes ierakstu komentējis “X” lietotājs Artis Rozmanis, uzsverot, ka uz vizuāli ļoti laimīgu pāri skatās ar piesardzību, jo ir piedzīvojis vairākus piemērus, kad pāri, kas sabiedrībā izskatās labi vai izcili un šķiet ļoti saticīgi, patiesībā tādi nemaz nav.

Arī lietotājs Canis Lupus šai tēzei par 100% piekrīt un zem tās parakstās: “Divkosība. Publiskām personām nepiestāv.” Savukārt “X” lietotāja Donna uzsver: ‘Iespējams,ka ideālisti mēdz uzņemties uz sevi citu neadekvātumu.”

Tikmēr kāds cits “X” lietotājs Strautmanei ieteicis: “Labāk nejaucieties citu cilvēku problēmās. Sāciet ar sevi.” Līdzīgu domu pauž arī GuiPuu: “Kā vienā cilvēkā, kurš agrāk bija puslīdz sakarīgs žurnālists, var būt tik daudz indes? Baiba, Jums sev ir jāpalīdz kļūt tādai, kāda reiz bijāt – gudra, drosmīga, analizēt spējoša. Tagad no tā visa ir palikušas samazgas.”

“Mācībstundas ir saņemtas. Krietni smagākas, kā būtu gribējies, bet, rezumējot gadu, ir daudz par ko pateikties. Snīpjus augšā, soļojam tālāk!” vietnē “Instagram” ierakstījusi žurnāliste Lelde Ceriņa.  Kā zināms, viņas vīrs, pasākumu vadītājs Aivis Ceriņš paziņojis par laulības izjukšanu, atzīstot tajā savu vainu.

Viņas ieraksts izpelnījies daudz reakciju un iedvesmojošu komentāru no sekotājām, tostarp Latvijā pazīstamām sievietēm, kas ne vien novēl Leldei laimīgu jauno gadu, bet cenšas uzmundrināt. Tā, piemēram, aktrise Agnese Zeltiņa iekomentējusi:  Mīļā Lelde! Mācībstundas visas dzīves garumā saņemam mēs visi. Tu būsi laimīga! Sildi, spīdi, staro un lai TOP jaunais.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina)

Kādā citā “Instagram” ierakstā Lelde Ceriņa raksta: “Atgādinājumam, – Tu esi daudz stiprāka, drosmīgāka un varošāka nekā Tu domā! Pat ja šobrīd tā vispār nejūties.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina)

“Jauns gads nereti nāk kā tīrs audekls – gribas uz tā vilkt tikai gaišas līnijas, tāpēc vēl vecajā es un Lelde vēlamies dalīties ar mums sāpīgu ziņu. Esam šķīruši laulību un turpmāk iesim katrs savu ceļu,” teikts “Facebook” ierakstā.

“Esmu ilgtermiņā rīkojies kā kretīns un laulībā pārkāpis dotos solījumus. Man pašam no sirds žēl, ka pazaudēju tik vienreizēju sievieti un savu bērnu mammu. Mīlot savus bērnus, uzturēsim cieņpilnas un draudzīgas attiecības arī turpmāk. Lūdzu respektēt šo lēmumu un netraucēt šajā sarežģītajā dzīves posmā,”  tā gada nogalē vietnē “Facebook” ierakstījis Aivis Ceriņš.

“Rīga TV24” ētera personības Aivis un Lelde Ceriņi viens otram sacīja jāvārdu sacīja 2018. gada maijā. Ģimenē aug divi bērni – meita Adele un dēls Francis.

Lasiet arī; Noplūdis ziņojums atklāj, ka Krievijas mērķis ir ietekmēt latviski runājošos

Lasiet arī: Šonedēļ termometra stabiņš dažviet pakāpsies virs nulles

Lasiet arī: Ko gaidīt no 2024. gada – 15 dažādi nākamā gada horoskopi vienuviet

Lasiet arī: VIDEO | Mamikins jaungada uzrunā sapņo par atgriešanos Latvijā un pieminekļu atjaunošanu

Lasiet arī: «Ļoti atvieglojoši» – pazudušās Annas Jansones dzīvesbiedrs komentē jaunākās policijas ziņas

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube