Mobilo ierīču aplikācijas (Android un iOS platformām) AS “Pasažieru vilciens” braukšanas biļešu iegādei vietnēs Google Play un App Store būs pieejamas jau tuvākajā laikā.

Nākotnē internetā varēs iegādāties arī abonementa biļetes, 3,4 un 5 dienu biļetes, kā arī biļetes noteiktam braucienu skaitam.

“Pasažieru skaita pieaugums apliecina, ka AS “Pasažieru vilciens” līdz šim veiktie uzlabojumi un ieviestās novitātes saskan ar mūsu pasažieru vēlmēm, tāpēc, turpinot realizēt plānu mūsdienīga klientu servisa ieviešanai, piedāvājam pasažieriem vēl vienu alternatīvu iespēju biļešu iegādei – pirkumu internetā,” informē AS “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

“Vienreizējās biļetes izmanto 60%-70% mūsu pasažieru, tāpēc tieši ar šiem biļešu veidiem uzsākam e-biļešu tirdzniecību internetā,” saka A. Lubāns

Uzņēmuma tuvākajos plānos ietilpst pakāpeniski paplašināt internetā nopērkamo biļešu klāstu un pašapkalpošanās biļešu automātu ieviešana, kā arī tiek strādāts pie bezskaidras naudas norēķiniem, pērkot biļeti vilcienā.

giphy

Saistītās tēmas: BiļetesInternetāPasažīeruVilciens

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube