ASV informācijas tehnoloģiju giganta “Apple” vakar pieteiktie divi jaunie viedtelefoni “iPhone 7” un “iPhone 7 plus” Latvijas tirgū varētu nonākt 23. septembrī, prognozēja “Apple” produkcijas izplatītāji Latvijā.

“”Apple” sola jauno “iPhone 7” un “iPhone 7 plus” pārdošanu Latvijā, sākot no 23. septembra. Oficiālais “iPhone” izplatītājs Latvijā “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) prognozē, ka arī šogad pieprasījums būs lielāks nekā piedāvājums,” pauda LMT pārstāvji.

Savukārt datortehnikas vairumtirgotāja “Capital” pārstāvji prognozēja, ka ātrākais, kad Latvijā var gaidīt jaunos viedtālruņus, ir aptuveni 23. septembris līdz 30. septembris.

Viņi arī norādīja, ka tālruņu iepriekšpasūtīšana sāksies rīt, 9. septembrī.

Taujāti par iespējamo viedierīču cenu, “Capital” pārstāvji norādīja, ka tās vēl nav zināmas, bet parasti cenas ir tādas pašas kā Īrijā.

Kā liecina “Apple” mājaslapā pieejamā informācija, Īrijā “iPhone 7” cena sākas no 779 eiro, bet “iPhone 7 plus” – sākot no 919 eiro.

Kā ziņots, “Apple Inc.” vakar prezentēja divus jaunus viedtelefona “iPhone” modeļus un jaunu ūdensdrošu viedpulksteni, tādējādi cenšoties atjaunot uzņēmuma izaugsmi.

iPhone 7” un “iPhone 7 Plus” maksās aptuveni tikpat, cik modeļi, kurus šie tālruņi nomaina, cenai klientiem ASV sākoties no 649 dolāriem. Piegādes 25 valstīs paredzēts sākt 16.septembrī.

Viena no jaunā “iPhone” būtiskākajām īpašībām, kas varētu saskarties ar kritiku, ir austiņu ieejas likvidēšana, paredzot nodrošināt audio ar “Apple” patentēto “Lightning-USB” kabeli vai ar bezvadu savienojumu.

Tāpat “Apple” arī nodrošinās adapteri, ļaujot patērētājiem izmantot pašreizējās austiņas ar “iPhone“.

Apple” trešdien notikušajā prezentācijas pasākumā nodrošināja vēl vienu pārsteigumu, kopīgi ar Japānas videospēļu kompāniju “Nintendo Co.” paziņojot, ka “Super Mario Run” spēle šogad nonāks “App Store” veikalā.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: iPhoneLatvijaseptembris

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube