Pasaulē lielākais mēbeļu tirgotājs – Zviedrijas uzņēmums IKEA – pēc apmēram diviem gadiem Stopiņu novadā varētu atklāt pirmo veikalu Latvijā, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols.

“Domāju, ka [IKEA tirdzniecības centrs varētu tik atklāts] pēc diviem gadiem pie nosacījuma, ja mēs labi izdarīsim savu mājasdarbu. Mājasdarbs vēl diezgan paliels priekšā – gan ar ceļu infrastruktūru, gan plānošanu, gan projektēšanu, gan pašā sākumā ar piekrišanu, ka mēs vispār esam ar mieru zināmus izdevumus uzņemties gan uz valsts, gan pašvaldību – Rīgas domes, Stopiņu pašvaldības – pleciem,” teica Ozols.

Jau vēstīts, ka Baltijas valstīs pagaidām ir tikai viens IKEA lielveikals – 2013.gadā to atklāja Viļņā.

LIAA darbības mērķis ir sekmēt Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un eksportspēju starptautiskajos tirgos, veicināt ārvalstu investīciju apmēra pieaugumu, īstenot tūrisma attīstības valsts politiku un valsts politiku inovācijas jomā.

Informācija: BNS

 

Saistītās tēmas: IKEALatvijastopiņi

Komentāri 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
  • MoMo saka:

    Uzņemties izdevumus? !
    Kāpēc? Viņi šeit būvēs veikalu, tajā savu naudu atstās vietējie iedzīvotāji, ignorējot vietējo produkciju, nauda aizplūst prom un mums par to jāmaksā?

youtube icon
Abonēt youtube