Kā teikts teicienā: “Sieviete ir neaizsargāta tikai vienā brīdī – tad, kad žūst nagu laka.” Un ir skaidrs, ka ne reizi vien mums ir bijusi sajūta, ka nagu laka nekad nenožūst, un nekādi nepaspēsim izdarīt ieplānoto.

Paveicas, ja nagu laka nožūst laikā un viss ir kārtībā, bet, ko darīt tad, ja šķiet, ka tā ir nožuvusi, bet pēc kāda laika pamani, ka tā nav bijis, un viss ilgi veidotais manikīrs ir izķēpājies?

Šeit būs 5 vienkārši padomi, kā paātrināt žūšanas procesu, lai nebūtu jāsaskaras ar negaidītiem pavērsieniem.

1. Izmanto plānu nagu lakas kārtu. Tā vietā, lai klātu divas biezas nagu lakas kārti, krāso 3 plānas, un katrai kārtai ļauj nožūt vismaz 3 minūtes. Žūšanas process būs daudz īsāks, nekā ja gaidīsi nožūstam šīs divas biezās kārtas.

2. Ieliec rokas ledusskapī. Aukstums palīdzēs nagu lakai ātrāk nožūt. Kad uzklāj pēdējo nagu lakas kārtu, ieliec rokas uz pāris minūtēm ledusskapī.

3. Izmanto fēnu. Noregulē fēna gaisa plūsmu uz aukstāko un pūt uz nagiem. Silta gaisa plūsma mīkstinās nagu laku, neļaujot tai nožūt.

4. Izmanto ledus aukstu ūdeni. Strādā tāpat kā ledusskapis. Iemērc tikko nolakotos nagu ledus ūdenī un turi 2-3 minūtes. Nagu laka sasals un būs nožuvusi.

5. Uzklāj ātri žūstošo virskārtu. Kā pēdējo nagu lakas kārtu uzklāj ātri žūstošo virskārtu. Tā ne tikai palīdzēs nožāvēt ātri nagus, bet ļaus ilgāk saglabāt nagu lakas noturību.

 

Saistītās tēmas: naginagu lakapadomižūšana

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube