10. oktobrī plkst. 19 mūzikas namā “Daile” notiks festivāla “Bildes” grupu un radošo personību kopprojektu koncerts, informēja “Bilžu biroja” pārstāve Tija Auziņa.

Kopš festivāla pirmsākumiem tas apvienojis radošas personības, mūziķiem rokās ņemot otas, bet māksliniekiem – mūzikas instrumentus. Festivālā uz skatuves muzikālos kopprojektos varēs redzēt dažādu radošu profesiju pārstāvjus.

Radio un televīzijas personības Karmena Stepanova, Aleksis Vilciņš, Ligita Mieze, Ieva Strazdiņa un Andris Kivičs, aktieri Mārtiņš Vilsons un Jānis Jarāns, Organiskās sintēzes institūta pētnieks Jānis Veliks – radoši un muzikāli cilvēki, kas pārstāv dažādas nozares un kopā ar jaunajām grupām pārsteigs klausītājus ar festivālam sagatavotu priekšnesumu. Koncerta īpašie viesi būs grupa “Logo”, kas pēc vairāku gadu pārtraukuma atsākusi koncertēšanu. Septembra sākumā izdoto dziesmu “Dzīvnieks” grupa nospēlēs arī šajā vakarā.

Festivāla kopprojektu koncertā uzstāsies “Audiokvartāls” un mediju speciālists un DJ Artūrs Mednis, “Kumosiņš” un Radio SWH raidījuma “Priekšnams” vadītāja Ligita Mieze, “MmD” un Rīga TV24 ētera personības Ieva Strazdiņa un Andris Kivičs, “Moderans” un Latvijas Radio režisore Diāna Bērza, “Marlēna” un komiķis Rūdolfs Kugrēns, “Inqognito” un aktieris Jānis Jarāns un Andris Mucenieks, Arnis Slobožaņins ar grupu un Organiskās sintēzes institūta pētnieks Jānis Veliks un “Radio Marija” DJ Māris Veliks, “Symbolic” un aktieris Mārtiņš Vilsons, “Rusted Wheel” un aktrise Vita Baļčunaite un citi.

Koncerta vadītājs Mikus Frišfelds.

Festivālā 11. oktobrī mūzikas namā “Daile” klausītājus priecēs “Blūza koncerts”. Savukārt 22. oktobrī Rīgas Kongresu namā notiks jauno grupu un “Bilžu” veterānu kopprojektu koncerts, 23. oktobrī – “Koncerts bērniem” un 23. oktobrī festivāla veterānu koncerts. Turklāt līdz 24. oktobrim tirdzniecības centrā “Spice” apskatāma festivāla izstāde “Bilžu puķu dārzs”, kuru veido mūziķu, mākslinieku un radošu personību gleznotie, zīmētie un citās tehnikās atveidotie ziedi.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: bildesFestivālskopkoncertsradošās personības

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube