Zvaigznes Kimas Kardašjanas aplaupīšanas stāsts kļūst aizvien sensacionālāks. Pēc tam, kad naktī no svētdienas uz pirmdienu viesnīcas numuriņā Kimu aplaupīja maskās un policijas formās tērpušies ļaundari, sasienot sievieti un ieliekot vannā, bet pēc tam nozogot Kimas vīra Kanjes Vesta dāvinātās dārglietas par ļoti iespaidīgu naudas summu, tapis zināms, ka aizdomu ēna šobrīd kritusi arī uz Kimas miesassargu Paskālu Duvjē. 

Tiek vēstīts, ka viņš varētu būt aplaupīšanas līdzdalībnieks, jo dīvainu apstākļu sakritības rezultātā viņš nebija kopā ar savu apsargājamo personu – Kimu zīmīgajā vakarā. 

Bez tam izrādījies, ka burtiski dažas dienas pirms incidenta kāds no rietumu tabloīdiem bija nopublicējis informāciju par to, ka misters Duvjē jau kādu laiku ir nonācis lielās finansiālās grūtībās. Šī gada jūlijā viņš esot iesniedzis tiesā dokumentus, kas liecinot, ka viņa uzņēmums “Protect Security“, kas piedāvā privāto apsardzi, ir bankrotējis. Un visbeidzot, 43 gadus vecais miesassargs bankai ir parādā 1 miljonu dolāru. No kā Kimas fani izdarījuši secinājumus, ka tieši Paskāls varētu būt iesaistīts zvaigznes aplaupīšanā.

kima_miessargs4

Kima un viņas miesassargs Paskāls, kurš šobrīd tiek apvainots apzagšanas līdzdalībā

Tāpat pirms dažām dienām Duvjē no sava profila sociālajos tīklos izdzēsa visas fotogrāfijas, kurās viņš ir redzams blakus ar Kimu un Kanje, kas liekot domāt, ka “kaut kas tur nav labi”. 

Atgādināsim, ka pēc oficiālās versijas, ko darīja zināmu Kimas draugi, aplaupīšanas brīdī apsargs bija devies kopā ar Kimas māsām – Kortniju un Kendalu uz vienu no Parīzes naktsklubiem. Pati Kima, cita starpā, nevaino Paskālu, bet tieši otrādi, uzskata, ka tikai viņa pati ir atbildīga par notikušo.

 

 

 

 

Saistītās tēmas: aplaupīšanasKima Kardašjanamiessargsvainīgs

youtube icon
Abonēt youtube