2016. gada 17. septembrī, “Eiropas Sporta nedēļas Latvijā” atklāšanas dienā, pirms “ELVI florbola līgas” vīriešiem sezonas atklāšanas spēles Rīgā, laukumā pie Brīvības pieminekļa, dziedātāja Madara Grēgere pirmo reizi izpildīja Pasaules 11. čempionāta florbolā vīriešiem oficiālo dziesmu “Champion“. Tagad skaņdarbs plašākai publikai skatāms un klausāms arī videoversijā kanālā “YouTube“, kā arī populārākajos mūzikas straumēšanas servisos “Spotify“, “Deezer“, “iTunes” un citos.

Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis Pētersons ir pārliecināts, ka jaunā dziesma īpaši populāra kļūs tieši pasaules čempionāta laikā, jo, lai arī tā tiek izpildīta angliski, tā ir melodiska un viegli saprotamiem vārdiem: “Ļoti ceru, ka šī dziesma ar laiku kļūs arī par vienu no visā florbola pasaulē visbiežāk skanošajām. Paldies dziesmas autoriem Villijam, Madarai un Jānim par atsaucību un saskanīgo sadarbību dziesmas tapšanas procesā! Īpašs paldies arī dejotāju grupai par atraktīvo priekšnesumu dziesmas izpildīšanas laikā! Lai jaunajai dziesmai ilgs un skanīgs mūžs ne tikai florbola arēnās!”

Pasaules 11. čempionāts florbolā vīriešiem no 3. līdz 11. decembrim notiks Rīgā. Latvijas izlase ielozēta B apakšgrupā, kurā tās pretinieki būs Zviedrijas, Čehijas Republikas un Norvēģijas florbolisti. 3. decembrī mūsu florbolisti spēkosies ar pasaules čempioniem Zviedrijas izlasi, 4. decembrī – ar Čehijas Republikas izlasi, bet 6.decembrī – ar Norvēģijas izlasi. Visas Latvijas izlases spēles notiks “Arēnā Rīga”.

 


Info: LFS

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube