Tā kā saistībā ar Donalda Trampa izteikumiem un darbībām aktualizējušās runas par dažādiem seksuāliem uzbrukumiem, seriāla “Amulets” zvaigzne Rosa Makgovana (Rose McGowan) savā Twitter profilā nākusi klajā ar visai šokējošiem ierakstiem.

Šajās ziņās Makgovana apgalvo, ka kāds Holivudā augstu stāvošs cilvēks viņu izvarojis. Savos ierakstos viņa rakstījusi, ka ir pienācis laiks taisnīgumam šajā pasaulē. Makgovana apgalvo, ka viņas apsūdzības netiktu tāpat ņemtas vērā, jo kādas filmas uzņemšanā viņa filmējusies seksa ainā.

Tieši šī tēma aktualizējusies, jo Donalds Tramps ticis apsūdzēts seksuālos noziegumos un/vai seksuālā vardarbībā pret daudzām sievietēm.

Kampaņas laikā vienīgais, ar ko aizbildinās Tramps, ir jautājumi, kādēļ šie visi apvainojumi nāk tik vēlu un kādēļ par to neviens nerunāja ātrāk, ja jau reiz tā noticis. Atstāsim to amerikāņu ziņā, balstot par šo kungu vai nē…, tomēr ir nekompetenti un bīstami pieņemt,ka sievietes melojušas tikai tādēļ, ka ilgu laiku izvēlējušās par to klusēt un nerunāt.

Ir bezgala daudz problēmu un šķēršļu  (karjera, profesija), kas sievietēm sarežģī atklāt patiesību par tik bagātiem un ietekmīgiem vīriešiem.

Makgovana uzskata, ka iešana pa Holivudas sarkano paklāju ir sava veida izvarošana – vizuālā izvarošana. Pārāk skarbs salīdzinājums vai tomēr?

Saistītās tēmas: HolivudaIzvarošanaRose McGowanRoza Makgovana

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube