Mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) apgrozījums šogad deviņos mēnešos bija 139 miljoni eiro, kas ir par 9% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, savukārt kompānijas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) palielinājās par 6% un bija 46,4 miljoni eiro, pavēstīja kompānijas preses sekretāre Elīna Lidere.

Viņa norādīja, ka mobilo datu pakalpojumu attīstība, pieslēgumu skaita pieaugums un viedierīču tirdzniecība ļāvusi LMT turpināt spēcīgu izaugsmi 2016.gada trešajā ceturksnī. Tostarp straujākā izaugsme bijusi datu pakalpojumu attīstībā, ļaujot kāpināt ieņēmumus šajā segmentā par 14%, salīdzinot ar 2015.gada trešo ceturksni.

LMT pieslēgumu skaits septembra beigās sasniedzis 1,179 miljonus, kas ir par 39 000 vairāk, salīdzinot ar 2015.gada septembri.

Tāpat Lidere pavēstīja, ka arvien lielāku popularitāti gūst mobilā televīzija “LMT Straume”. Skatījumu skaits “LMT Straumē” gada laikā pieaudzis par 22%. Tostarp “LMT Straumes” veidotās olimpiādes tiešraides no Vasaras olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro vēroja gandrīz 200 000 cilvēku.

“Viedās tehnoloģijas ļauj nodrošināt attīstības izrāvienu un jaunas iespējas Latvijas tautsaimniecībai. Jau tagad arvien vairāk mūsu klientu veiksmīgi pielieto dažādus mobilos risinājumus, lai uzlabotu konkurētspēju un savu ikdienu. Tiek ieviesti jauni viedo pilsētu, viedās uzņēmumu pārvaldības un klientu apkalpošanas risinājumi, kā arī turpina augt viedpalīgu izmantošana sadzīvē. LMT turpina investēt sakaru tīkla un pakalpojumu attīstībā, lai veicinātu Latvijas konkurētspēju globālajā tirgū,” sacīja LMT prezidents Juris Binde.

Jau vēstīts, ka LMT apgrozījums pagājušajā gadā pieauga par 4,8% salīdzinājumā ar 2014.gadu un bija 151,347 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa saruka par 12,1% – līdz 17,201 miljonam eiro.Jau vēstīts, ka LMT apgrozījums pagājušajā gadā samazinājās par 10,3% salīdzinājumā ar 2013.gadu un bija 144,47 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa saruka par 14,3% – līdz 19,579 miljoniem eiro.

LMT ir vecākais Latvijā strādājošais mobilo sakaru operators. Pašlaik operatora īpašnieki ir “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (23%), Latvijas elektronisko sakaru sniedzējs “Lattelecom” (23%), Latvijas valsts Satiksmes ministrijas personā (5%), kā arī skandināvu “TeliaSonera” (49%).

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: apgrozījumsLMTpeļņas pieaugums

youtube icon
Abonēt youtube