Pašmāju e-picērija “Pica Rīga” turpmāk piedāvās līdz šim nebijuša koncepta pasākumu organizēšanu pieaugušajiem un bērniem. Ballītes tiks rīkotas profesionāla picu meistara vadībā, informē e-picērijas “Pica Rīga” veidotāja Eva Broda – Bērziņa.

Pasākumu ideja ir gaumīga picu gatavošanas ballīte, kuras laikā pieaugušie var mierīgi baudīt viesības, tostarp mazie viesi ir radoši nodarbināti. Kamēr pieaugušie cienājas ar “Pica Rīga” picām, picu meistars Jānis Gaveika kopā ar bērniem mīca mīklu, māca picas freestyle un dekorēšanu. Katram bērnam tiek piešķirts priekšauts un deleģēti darba uzdevumi, turklāt katrs mazais picu meistars var pagatavot savu mīļāko picu ar iecienītākajām sastāvdaļām.

“Pica Rīga” ir radusi kompromisu, kurā pasākumu varēs izbaudīt kā bērni, tā vecāki. Tāpat kā ikdienā piedāvātajās picās, “Pica Rīga” arī šādu pasākumu organizēšanā ir svarīgi saglabāt savu individualitāti. Būtiska ir kvalitāte, nevis kvantitāte, tāpēc, arī rīkojot picu gatavošanas svētkus, būtisks uzsvars tiks likts uz ļoti individuālu pasākumu organizēšanu. Interesi ir izrādījuši arī uzņēmumi, kuri šādus svētkus vēlas organizēt saviem darbiniekiem, līdz ar to e-picērija atvērta ne tikai bērniem un vecākiem, bet arī cita veida kompānijām, kuras gatavas iemēģināt roku picu meistara amatā. Turklāt pasākumu laikā galvenokārt tiks izmantoti tikai vietējie produkti, izņēmums ir kāda īpaši eksotiska garšviela vai citas Latvijā nepieejamas sastāvdaļas.

 


Foto: pinterest

Saistītās tēmas: PicaRigaPicuSvētkiSVētki

youtube icon
Abonēt youtube