Jauno Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonu ar pārliecinošu zaudējumu iesākusi Ņujorkas “Knicks“, kas, neskatoties uz Kristapa Porziņģa 16 punktiem, viesos zaudēja čempioniem “Cavaliers” – 88:117.

Kristaps Porziņģis savu otro NBA sezonu ievadīja ar 33 minūtēm, kuru laikā guva 16 punktus, septiņas atlēkušās bumbas, vienu pārķertu bumbu, bloķēja divus metienus, kā arī saņēma piecus noteikumu pārkāpumus.

Ar latvieša centieniem gan bija par maz, lai viesi radītu kādu pavērsienu cīņas ritējumā, un mājinieki Džeimsa vadībā droši turpināja kontrolēt notikumus laukumā, pēdējās astoņas pamatlaika minūtes padarot par formalitāti – 117:88. “Knicks” rindās rezultatīvakais ar 19 punktiem bija Entonijs, savukārt Deriks Rouzs debitēja ar 17 punktiem. Tik veiksmīga debija savas jaunās komandas rindās gan nepadevās Žoakimam Noā, kurš 20 minūtēs izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, bet pie punktiem tā arī netika. Uzvarētājiem ar “triple-double” izcēlās Lebrons Džemss (19 punkti + 14 piespēles + 11 atlēkušās bumbas), savukārt attiecīgi 29 un 23 punktus guva Ērvings un Kevins Lavs.

Cavaliers: Ērvings 29, Lavs 23 (11 atl.), Džeimss 19 (11 atl., 14 piesp.), Džefersons 13, Smits 8, Frājs 6, Džounss 5, Danlīvijs 4, Liginss 4, Šamperts 2, Makrejs 2, Andersens, Tompsons.
Knicks: Entonijs 19, Rouzs 17, Porziņģis 16, Holidejs 8, Dženingss 7, Kuzminsks 7, Beikers 5, Hernangomess 4, Tomass 2, O’Kvins 2, Vujačičs 1, Lī, Noā.